Верес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі

Верес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Белый 24.06ver
Верес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Ольха 24.02verВерес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Белый 24.06verВерес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Бук 24.01verВерес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Орех 24.03verВерес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Капучино 24.10verВерес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Слоновая кость 24.04verВерес комод-пеленатор декор Ведмедик на склі Слоновая кость+оранж+зеленый 24.09ver
Артикул: 24.06ver
Верес (Украина)
3 599 грн.
Немає на складі

Комод-пеленатор Верес абсолютно безпечний для новонародженого, виготовлений з високоякісних матеріалів і має округлі форми кутів пеленатора.

Закладки

Все

Опис Верес комода-пеленатора декор Ведмедик на склі

Дитячий комод-пеленатор Верес декор Ведмедик на склі - це відмінний практичний комод для дитячої кімнати, що дозволяє компактно і зручно зберігати речі та засоби особистої гігієни дитини під руками і тут же здійснювати догляд.

Комод місткий і компактний, він не виглядає громіздко і має три висувних містких шухлядки на телескопічних направляючих. Дитячий комод-пеленатор Верес декор Ведмедик на склі від українського виробника пропонується в декількох колірних варіантах: горіх, вільха, бук, слонова кістка і білий. На фасаді комода має красивий ніжний декор у вигляді ведмедика на скляних вставках - виглядає оригінально і не нав'язливо, ідеально підходить для дитячої кімнати з будь-яким дизайном.

Переваги Верес комода-пеленатора декор Ведмедик на склі

Комод виготовлений з високоякісного ламінованого сертифікованого ДСП, фасад і стійки комода - з МДФ. Виріб відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат Держстандарту ISO 9001). Екологічні вимоги (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07/54471). Сертифіковані лаки на водній основі - гарантія безпеки.

Характеристики Верес комода-пеленатора декор Ведмедик на склі

  • матеріал: ДСП / МДФ
  • розмір: 900х900х510 мм
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Компания ВЕРЕС