Верес комод-пеленатор Слім

Верес комод-пеленатор Слім Бук 26.01ver
Верес комод-пеленатор Слім Слоновая кость+оранж+зеленый 26.09verВерес комод-пеленатор Слім Белый 26.06verВерес комод-пеленатор Слім Бело-голубой аппликация 26.07verВерес комод-пеленатор Слім Бело-розовый аппликация 26.08verВерес комод-пеленатор Слім Бук 26.01verВерес комод-пеленатор Слім Ольха 26.02verВерес комод-пеленатор Слім Орех 26.03verВерес комод-пеленатор Слім Капучино/голубой 26.11verВерес комод-пеленатор Слім Капучино/розовый 26.12verВерес комод-пеленатор Слім Патина морская лазурь 26.15verВерес комод-пеленатор Слім Патина дуб молочный 26.14verВерес комод-пеленатор Слім Патина белый 26.13verВерес комод-пеленатор Слім Слоновая кость 26.04verВерес комод-пеленатор Слім Слоновая кость/орех 26.05verВерес комод-пеленатор Слім Капучино 26.10ver
Артикул: 26.01ver
Верес (Украина)
3 015 грн.
Є на складі

Дитячий комод-пеленатор Верес слім - елегантна, витончена версія, яка не поступається за функціональністю аналогічним великогабаритним моделями.

Закладки

Все

Опис Верес комода-пеленатора Слім

Створивши цю модель, виробник подбав про економію місця і простору в дитячій, залишивши більше місця для ігор. Все, що необхідно мамі для догляду за новонародженим малятком, тепер під рукою.

VERES SAFETY SYSTEM - розроблена Компанією ВЕРЕС, унікальна система безпеки від «перекидання» для комодів, комодів-пеленаторів для сповивання, комодів «Неделька», а також шаф. Всі комоди Верес комплектуються вбудованим кріпильним ремінцем для фіксування до стіни. Система VSS дозволяє запобігти перекиданню комода на дитину, а також уникнути випадання ящиків, що робить використання комода більш безпечним. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод в сторону під час прибирання поверхні підлоги під ним.

VERES SAFETY SYSTEM дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження протягом усього терміну експлуатації виробу. Аналогів даної системи безпеки для комодів немає ні у одного виробника комодів.

Переваги Верес комода-пеленатора Слім

При висоті 90 см, комод кілька звужений по ширині, має 4 містких висувних ящика для зберігання дитячого одягу, косметики та іграшок. Роликові направляючі захищають ящики від випадіння при їх повному висуненні, при цьому надійна фурнітура розрахована на високе завантаження, що дозволяє вмістити в шухлядки ще більше дитячих товарів. Подовжуючу частину - безпосередньо поверхню пеленатора - при необхідності можна зняти. Дитячий комод-пеленатор Верес слім виконаний з високоякісного сертифікованого ДСП, він не має гострих кутів, поверхні оброблені спеціальними лаками на водній основі і додатково ламіновані.

Комоди представлені в широкій колірній гамі: від благородних патина, комбінованих з переходом кольору, до традиційних відтінків дерева. Має необхідні сертифікати відповідності якості: Сертифікат Держстандарту ISO 9001, Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07/54471).

Характеристики Верес комода-пеленатора Слім

  • розмір: 900х600х510 мм
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Компания ВЕРЕС