Tiny Love масажне крісло "Крихітка Принцеса"

Tiny Love масажне крісло "Крихітка Принцеса" 1800206830bbg
Tiny Love масажне крісло "Крихітка Принцеса" 1800206830bbg
Артикул: 1800206830bbg
Tiny Love (Израиль)
1 726 грн.
Немає на складі

Масажне крісло Tiny Love Маленька принцеса"з вібрацією розраховане для малюків від народження до 11 кг

Закладки

Все

Опис масажного крісла "Крихітка Принцеса" Tiny Love

Це переносне дитяче крісло з режимом вібрації і знімними дугами, на які кріпляться іграшки: краб зі звуковими та світловими ефектами, бегемотик / метелик-брязкальце і комплект прорізувача. 

З цим кріслом Ваш малюк охоче відправиться в захоплюючу подорож: послухає музику, покачається, познайомиться з екзотичними тваринами. Рівень нахилу крісла можна регулювати (сидячи, лежачи).

Крісло підходить як для сну, так і для гри, а крім того воно дуже зручне для годування, поки ваш малюк не навчився самостійно сидіти. Ремінь безпеки міцно утримує малюка в масажному кріслі c вібрацією. Всі брязкальця легко знімаються. Музичний краб-світлячок можна використовувати як мобіль. Чохол легко переться в пральній машині.

Ви оціните зручність і практичність цієї милої кольоровій моделі, забезпеченої веселими морськими мешканцями , які займають вашу дитину і розвивають візуальне сприйняття предметів. Поки малятко розважається, розвивається і відпочиває, мама спокійно може зайнятися своїми справами, при цьому залишаючи малюка у полі зору. 

Розмір упаковки: 70 х 10 х 43 см

Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати