Kinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy

Kinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000AC
Kinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Blue KKLJOYBLU000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Pink KKLJOYPNK000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Pink KKLJOYPNK000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Pink KKLJOYPNK000ACKinderkraft ліжко-манеж з пеленатором Joy Pink KKLJOYPNK000AC
Артикул: KKLJOYBLU000AC
Kinderkraft (Польша)
3 490 грн.
Є на складі

Ліжко-манеж Kinderkraft Joy з пеленатором - відмінно підходить як для подорожей, так і під час повсякденного використання.

Закладки

Все

Опис Kinderkraft ліжка-манежу з пеленатором Joy (Кіндеркрафт Джой)

Ліжко-манеж Kinderkraft Joy з пеленатором має бічний вхід з застібкою-блискавкою дозволяє дитині самостійно входити і виходити з манежу. Безпека і комфорт - сталева рама з посиленою структурою забезпечує повну стійкість, а м'який матеріал забезпечує відповідний захист - без необхідності в додаткових захисних пристосуваннях. Дитяче ліжко захищено від випадкового складання. Це рішення особливо важливо, коли дитина стоїть або стрибає в ліжечку.

Зручне транспортування - ліжечко можна скласти і розкласти простим і швидким способом. В комплекті є сумка, яка полегшує транспортування дитячого ліжечка. При компактних розмірах в складеному вигляді (76 х 20 х 20 см) ліжечко легко поміщається в багажник. Колеса - за допомогою коліс ви можете швидко і легко переміщати ліжечко.

Гальма, встановлені на колесах, запобігають випадкове зміщення ліжечка. Дитяче ліжко-манеж Kinderkraft Joy з пеленатором оснащено двома спеціальними ручками, що дозволяють і заохочують дитину практикувати безпечний підйом. У той час протимоскітна сітка яка додається дозволяє використовувати дитяче ліжечко на вулиці, гарантуючи спокійний сон.

Переваги Kinderkraft ліжка-манежу з пеленатором Joy

Сучасне ліжечко, яке також служить манежем. Має систему швидкого складання та розкладання, з подвійним захистом від складання. Дитяче ліжко-манеж Kinderkraft Joy з пеленатором легко переноситься зі зручною сумкою.

Мультимедійний музичний мобіль - зі звуком, підсвічуванням і 3 плюшевими іграшками. Завдяки цьому, поглянувши на рухомі іграшки і слухаючи звуки, дитина розвине когнітивні функції. Крім того, заспокійливі мелодії і делікатне світло в значній мірі сприяють сну.

Ліжко-манеж Kinderkraft Joy з пеленатором має міцну, стабільну сталеву раму і бічний вхід на блискавці. Ручки, які допомагають дитині встати, підтягнутися і дотримати рівновагу. 3 боки з сітки, забезпечують контакт з навколишнім середовищем і можливість спостерігати за дитиною.

Рокери - з їх допомогою ви можете швидко і легко трансформувати ліжечко, додавши функцію гойдання. Ніжне погойдування допомагає дитині заснути. Легко носити з собою: 2 колеса якi замикаються і сумка.

Практичний набір інструментів і пеленальний верх - велика кількість кишень різних розмірів, щоб у вас в руках були всі види косметики, підгузників або іграшок - практично і зручно. Легко тримати в чистоті. Дитяче ліжко-манеж Kinderkraft Joy з пеленатором виготовлено ​​відповідно до європейського стандарту EN 716, який визначає вимоги безпеки і методи випробувань дитячих ліжечок.

Характеристики Kinderkraft ліжка-манежу з пеленатором Joy

 • вік від народження
 • максимальне навантаження на ліжечко 25 кг
 • максимальне навантаження на пеленальний верх 15 кг
 • вага ліжечка 10,5 кг
 • розміри ліжечка 126 x 65 x 76 см
 • розміри матраца 120 x 60 см
 • розміри в упаковці 77 х 28 х 28 см
 • вага в упаковці 12,5 кг

Комплектація Kinderkraft ліжка-манежу з пеленатором Joy

 • ліжко-манеж
 • матрацик
 • рокери
 • москітна сітка
 • сумка для транспортування
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати