Traumeland матрац для дитячого ліжечка Water Cube

Traumeland матрац для дитячого ліжечка Water Cube Water Cube T015021
Артикул: T015021
Traumeland (Австрия)
3 360 грн.
3 091 грн.
Немає на складі

Хороша еластичність поверхні матраца зменшує тиск на хребет в необхідних місцях і підтримує здоровий розвиток хребта дитини.

Закладки

Все

Опис Traumeland матраца для дитячого ліжечка Water Cube (Треуміленд Вотер Куб)

В матрацах для дитячих ліжечок TRAUMELAND використовуються різні технології, які забезпечують його "дихання". Канали повітря, спеціальні вентиляційні системи і дихаючі матеріали створюють циркуляцію повітря усередині матраца. Крім того, що видихається вуглекислий газ відводиться з матраца через повітряні канали, що дозволяє свіжому повітрю зайняти його місце. Це суттєво зменшує ризик повторного вдихання вуглекислого газу дитиною. Дихаючі матеріали та вентиляційні системи особливо важливі, якщо ваша дитина любить перевертатися на животик під час сну.

Вентиляція матраців особливо важлива для дітей. Вона запобігає накопиченню нездорового тепла і відводить видихуваний вуглекислий газ, що дозволяє свіжому повітрю зайняти його місце. Хороша вентиляція з вертикальними каналами повітря в наповнювачі матраца.

Технологія Point by point забезпечує точкову еластичність. Хребет малюка ще не цілком розвинений. Хороша еластичність поверхні матраца зменшує тиск на хребет в необхідних місцях, але як і раніше надає підтримку здоровому розвитку хребта дитини.

Весь матрац сертифікований у відповідності з Еко-Текс стандартом 100, «продукт першого класу для дітей», перевірений на вміст шкідливих речовин і позначений знаком Еко-Текс.

Переваги Traumeland матраца для дитячого ліжечка Water Cube

  • можливість машинного прання чохла при 60° С
  • кант по периметру з більш щільного матеріалу забезпечує безпеку
  • точкова еластичність (найвища ступінь ортопедичних якостей)
  • гіпоалергенний

Характеристики Traumeland матраца для дитячого ліжечка Water Cube

  • розмір матраца: 120x60x10 см.
  • наповнювачі: холодна піна (з технологією «зниження тиску» з 1 боку, дихаючий матеріал з технологією пам'яті з 2-ї)
  • чохол: змінний, антибактеріальна тканина
Характеристики
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати