Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner

Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Savana Beige IMPDIC0055PSA36
Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Savana Beige IMPDIC0055PSA36Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Savana cacao IMPDIC0089PSA47Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Happy Farm IMPDIC0001FAR24Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Theo Giallo IMPDIC0071TEO45Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Savana Rosa IMPDIC0049PSA29Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Orsi Giallo IMPDIC0071PPZ45Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Pupazzi Arancio IMPDIC0072PPZ48Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Theo Arancio IMPDIC0072TEO48Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Savana Verde IMPDIC0002PSA24Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Naif Rose IMPDIC0085PNA29Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Pupazzi Verde IMPDIC0088PPZ24Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner Savana Azzurro IMPDIC0097PSA31Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner желтый с рисунком IMPDIC0071PIP45Peg Perego стільчик для годування Prima Pappa Diner оранжевый с рисунком IMPDIC0072PIP48
Артикул: IMPDIC0055PSA36
Peg Perego (Италия)
3 798 грн.
Немає на складі

Зручний універсальний стілець для годування в барвистому дизайні стане відмінним місцем для ігор і прийому їжі. Компактний, легкий і надійний помічник для мам.

Закладки

Все

Опис Peg Perego стільчика для годування Prima Pappa Diner (Пеж Перего Прима Паппа Дінер)

Форма сидіння цього стільчика для годування та ігор повністю відповідає анатомічній будові тіла дитини. Він призначений для використання дітям з п'яти місяців до трьох років. Сидіння можна в даній моделі регулювати по висоті (сім положень).

Використовується в двох варіантах, що дозволяє годувати малюка за великим знімним столиком або, знявши його, присувати стільчик впритул до загального обіднього столу, щоб дитина їла разом з дорослими. Підніжка у стільчика також регулюється, характеризується підвищеною стійкістю. Додаткову безпеку малюкові забезпечують міцні п'ятиточкові ремені, що фіксуються в центрі анатомічної вставки для розділення ніг.

Переваги Peg Perego стільчика для годування Prima Pappa Diner

Можливість регулювати нахил спинки стільчика дозволяє вибрати оптимально комфортний для дитини варіант (чотири положення фіксації). Догляд за стільчиком простий: сидіння легко миється, а пластмасовий легкий корпус досить протирати вологою серветкою. Знімний столик з бортиками, що перешкоджають проливання їжі на підлогу, очищається також просто. Підніжка стільчика оснащена роликами, що дає змогу з легкістю переміщати його по квартирі. Різноманіття колірних рішень робить стільчик стильним предметом інтер'єру.

Крім того стільчик має ряд інших переваг:

 • корпус з міцного пластику
 • миється сидіння
 • регульована по висоті підніжка
 • п'ятиточкові ремені безпеки
 • висока стійкість

Технічні характеристики Peg Perego стільчика для годування Prima Pappa Diner

 • вага 10,3 кг
 • нахил спинки
 • регулювання сидіння по висоті
 • розміри в розкладеному вигляді (ДхШхВ) 77х58х103,5 см
 • розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) 28,5х58х93 см
 • сім положень висоти сидіння
 • чотири положення фіксації кута нахилу спинки

Комплектація Peg Perego стільчика для годування Prima Pappa Diner

 • знімний великий столик
Характеристики
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати