Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia

Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia Latte IMTATA0091PL00
Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia Latte IMTATA0091PL00Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia Cacao IMTATA0091PL57Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia Paloma IMTATA0091PL46Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia Fragola красная IMTATA0091PL59Peg Perego стільчик-гойдалка Tatamia Stripes Grey IMTATA0009BL73
Артикул: IMTATA0091PL00
Peg Perego (Италия)
8 790 грн.
Немає на складі

Багатофункціональна новинка від провідного італійського виробника товарів для дітей суміщає в собі крісло-гойдалку, шезлонг, стільчик для годування, відпочинку та ігор.

Закладки

Все

Опис Peg Perego стільчика-гойдалки Tatamia (Пеж Перего Татамія)

Фахівцями компанії Peg Perego розроблений унікальний стільчик-качалка, який стане надійним незамінним помічником мамі. Його зручно використовувати з народження і до 3х років. Для новонароджених механічна качалка стане комфортним шезлонгом, що звільняє руки мами. З шести місяців його легко трансформувати в зручний і практичний стілець для годування, ігор і відпочинку. Новинка виконана з екологічно чистих та високоякісних гіпоалергенних матеріалів. Стільчик чистити дуже легко, а знімний подвійний великий столик-піднос дозволяється мити в посудомийній машині.

Переваги Peg Perego стільчика-гойдалки Tatamia

Дана модель оснащена подвійним знімним столиком-підносом з практичним бортиком, що перешкоджає випадковому пролиття їжі на підлогу. На підносі є виїмки для пляшечок. Стілець можна регулювати по висоті, встановлюючи одне з дев'яти можливих положень. Спинка також опускається (чотири положення). Зібраний стільчик не займе у квартирі багато місця завдяки своїй компактності. Незважаючи на невелику вагу, модель оснащена трьома парами пластикових коліс-роликів, що знаходяться в підставі стійкої підніжки, тому стільчик без труднощів можна переміщати в будь-яке зручне для вас місце.

Технічні характеристики Peg Perego стільчика-гойдалки Tatamia

  • розмір в складеному вигляді 94х59х35 см
  • розмір в розкладеному вигляді 103х59х87 см
  • регулювання нахилу спинки (4 положення)
  • регулювання висоти (9 положень)
  • п'ятиточкові ремені безпеки
  • анатомічний роздільник для ніг
  • вага 14 кг
  • функція механічної гойдалки

Комплектація Peg Perego стільчика-гойдалки Tatamia

  • знімний подвійний столик-піднос
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Peg Perego стульчик-качалка Tatamia