Універсальна коляска Joolz Day Discovery – новинка 2016 року

Зустрічайте новинку 2016 року – нову універсальну коляску-ексклюзив Joolz Day Discovery! Поспішайте, кількість пропозицій обмежена!

Популярний в Європі бренд дитячих товарів Joolz Day (Джулс Дей) представляє своє нове творіння – універсальну коляску Joolz Day Discovery (Джулс Дей Діскавері). Ця новинка, випущена в обмеженій кількості, виконана в стриманому класичному стилі. У колірній гамі представленої моделі не знайшлося місця яскравим кричущим фарбам. Тільки природні тони, за рахунок яких акценти у вигляді бронзових блискавок і кнопок вигідно виділяються на загальному тлі. Загальне враження від її стильного оформлення посилюється оригінальними ребристими бавовняними ремінцями і дизайнерською обробкою деталей коляски, виконаної з темно-коричневого замінника шкіри. Ультрасучасний дизайн коляскового шасі дуже вдало перегукується з класичним оформленням Joolz Day Discovery (Джулс Дей Діскавері), роблячи її індивідуальної та дуже впізнаваною.

У дизайні шасі Joolz Day Discovery (Джулс Дей Діскавері) переважають прямі кути і рівні лінії. Це рішення дуже добре поєднується зі стриманою колірною гамою текстилю коляски. Виконано воно з міцного сучасного сплаву на основі алюмінію. Всі механізми складання та фіксації спрацьовують чітко і відрізняються відмінною якістю матеріалів їх ключових вузлів. Стильна регульована ручка управління красиво оброблена темним пластиком, який переходить в коричневий декор, виконаний з високоякісного шкірозамінника. Як прогулянковий блок, так і люлька можуть бути встановлені в будь-якому, зручному для малюка і батьків, напрямку.

Люлька має міцну окантовку з алюмінієвого профілю, що робить кріплення ручки для перенесення надійним, як ніколи. Вона має стильне оформлення декоративними елементами з бронзи і коричневого шкірозамінника. Дно люльки жорстке, як того вимагають лікарі-ортопеди. Від негоди і літньої спеки дитину вбереже глибокий капюшон, а також особливий текстиль коляски, який має схожі з термосом властивості. Передбачена система вентиляції, яка забезпечує постійну комфортну температуру всередині модуля.

Прогулянковий блок виглядає дуже компактним і витонченим, тим самим ідеально гармонує зі стильним силуетом шасі коляски. Даний модуль реалізований у формі поворотної гондоли, що дозволяє виставляти довільний кут нахилу спинки. Також він оснащений регульованою підніжкою, п’ятиточковою пасовою системою безпеки, а також знімним бампером безпеки. При використанні прогулянкового блоку розкладний капюшон з люльки встановлюється на новий модуль.

Ексклюзивна коляска Joolz Day Discovery (Джулс Дей Діскавері) випускається в двох колірних варіаціях: Forest Green (Форест Грін) і Mountain Grey (Моунтейн Грей). У першому варіанті переважає колір хакі, а в другому стриманий сірий. Оригінальність представленої новинки 2016 року доповнюється стильним рюкзаком, запропонованим замість вже звичної прогулянкової сумки. Він може бути використаний, як разом з коляскою, так і як окремий аксесуар. Особливо цю новинку оцінять любителі активного відпочинку. Також в комплектацію представленої моделі входить теплий чохол на ніжки, стильно оздоблений коричневим шкірзамінником.

Замовити новинку 2016 року можна вже сьогодні, в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).