Рюкзак-кенгуру, слінги (71 товар)

http://babypark.ua/uk/v-dopomogu-mami/ryukzak-kenguru-slingy/mutsy-ryukzak-carry-me

Рюкзак-кенгуру – вільні руки і щасливий малюк!

Ритм сучасного життя дає молодим мамам можливість продовжувати рух по кар'єрних сходах, займатися веденням домашнього господарства і одночасно приділяти увагу маленькій дитині.

Читати далі

Ритм сучасного життя дає молодим мамам можливість продовжувати рух по кар'єрних сходах, займатися веденням домашнього господарства і одночасно приділяти увагу маленькій дитині. Завдяки таким пристосуванням, як рюкзаки-кенгуру, можна встигати все і скрізь! Ці сучасні гаджети дозволяють завжди тримати малюка під контролем, виконувати домашню або будь-яку іншу роботу, звільнивши руки. Крім того, наявність рюкзака-кенгуру позбавляє від необхідності завжди і скрізь возити з собою громіздку коляску.

Рюкзаки-кенгуру призначені для прогулянок або перенесення дітей з народження до півтора років. Пристосування фіксується на поясі і плечах дорослого завдяки широким ременям і міцним кріпленням. Малюк в рюкзаку-кенгуру може перебувати в сидячому або лежачому положенні. Близькість улюбленої матусі і заспокійливі похитування при будь-яких її рухах допомагають малюку відчувати себе в абсолютній безпеці. У рюкзаку-кенгуру дитина засинає в лічені хвилини!

При виборі зручного пристосування дуже важливо пам'ятати про те, що воно має бути безпечним і надійним. У першу чергу, слід враховувати вікову категорію, на яку розрахований рюкзак. Якщо мова йде про новонародженого малюка, то в аксесуарі обов'язково повинен бути присутнім горизонтальний режим, так як хребет крихітки ще не готовий до вертикальних навантажень. Правильне положення малюка в цьому випадку – обличчям до мами. З шестимісячного віку знадобляться моделі рюкзаків-кенгуру, що припускають вертикальне положення. Оптимальний вибір – універсальний рюкзак-кенгуру, в якому виробник передбачив можливість зміни положень. Наприклад, рюкзак-кенгуру Mutsy CARRY ME (Мутсі Керрі Мі), представлений в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), є універсальним. У лічені хвилини його можна перетворити з горизонтальної переноски в зручну вертикальну модель. Розрахований на вагу до 12 кілограмів, рюкзак-кенгуру Mutsy CARRY ME (Мутсі Керрі Мі) стане надійним помічником і чудовою альтернативою колясці для мам малюків від народження до 12-15 місяців.

Якість і безпека використовуваних виробником матеріалів, надійність кріплень і замків, комфортна ширина плечових лямок, можливість регулювання розміру, відсутність грубих швів, наявність жорсткої спинки, широкого місця для сидіння і високого підголівника, простота експлуатації і красиве дизайнерське оформлення – ці критерії вибору рюкзака-кенгуру повинні стояти на першому місці при покупці дійсно практичного аксесуара для перенесення малюків. Чудово, якщо аксесуар оснащений додатковими кишеньками для зберігання дріб'язку, захисним капюшоном і сумкою для зберігання.

Використовуючи рюкзак-кенгуру, не слід забувати про те, що новонародженій дитині не можна перебувати в ньому безперервно більше двох годин! Знаходження біля кухонної плити інших потенційно небезпечних об'єктів з малюком в мобільній переносці категорично заборонено!

Читайте менше
Код: KKNNINOGRY0000
Є на складі
Kinderkraft (Польща)
1 990 грн.
Код: 2600668000
Є на складі
Safety 1st (США)
839 грн.
Код: 47200-RT-035
Є на складі
Kiddy (Германия)
5 880 грн.
3 999 грн.
Код: KKNHUGGBIR0000
Є на складі
Kinderkraft (Польща)
2 690 грн.
Код: LO-MARGAREET Q-ESSENCE
Є на складі
Lionelo (Польща)
2 299 грн.
Код: G265
Є на складі
DreamBaby(Великобритания)
2 280 грн.
Код: G296
Є на складі
DreamBaby(Великобритания)
2 060 грн.
Код: G2206
Є на складі
DreamBaby(Великобритания)
1 980 грн.
Код: 58102-5
Є на складі
Hauck (Німеччина)
1 920 грн.

Сторінки