Adbor cанки складні Winter Sport графіт

Adbor cанки складні Winter Sport графіт Adbor cанки складные Winter Sport графит SAN-20-11
Adbor cанки складні Winter Sport графіт Adbor cанки складные Winter Sport графит SAN-20-11Adbor cанки складні Winter Sport графіт Adbor cанки складные Winter Sport графит SAN-20-11Adbor cанки складні Winter Sport графіт Adbor cанки складные Winter Sport графит SAN-20-11Adbor cанки складні Winter Sport графіт Adbor cанки складные Winter Sport графит SAN-20-11
Артикул: SAN-20-11
Adbor (Польша)
1 784 грн.
Немає на складі

Adbor cанки складні Winter Sport графіт - складні, легкі санки для дітей.

Закладки

Все

Опис Adbor санок складних Winter Sport графіт (Адбор Вінтер Спорт)

Санки Adbor Winter Sport від польського виробника - це прекрасні санки, які чудово підходять для малогабаритних квартир, адже їх дуже просто складати, і в складеному стані вони неймовірно мало місця займають. Санки виготовлені з металевих трубок і якісних з'єднань, а сидіння з міцного матеріалу.

Санки мають складну конструкцію, що дозволяє їх зручно зберігати і перевозити з собою. Використання виробником тільки якісних матеріалів роблять санки і решту комплекту довговічним у використанні. Дитячі санки Adbor Winter Sport принесуть тепло та радість дітям під час зимових прогулянок.

Переваги Adbor санок складних Winter Sport графіт

Дані санки виготовлені з металу, а їх сидіння - з особливого матеріалу, який можна складати. Вони витримують морози до -40 градусів. Максимальне навантаження на сани - 100 кілограм. У складеному вигляді ідеально підходять для подорожей, для зберігання навіть там де мало місця.

Характеристики Adbor санок складних Winter Sport графіт

  • матеріал: метал
  • навантаження: до 100кг
  • стійкість до температури: до -40°С

Комплектація Adbor санок складних Winter Sport графіт

  • санки
  • ремінець
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати