PLAST KON санчата SkiBob

PLAST KON санчата SkiBob Красный SAN-00-68
PLAST KON санчата SkiBob Красный SAN-00-68PLAST KON санчата SkiBob Красный SAN-00-68PLAST KON санчата SkiBob Синий SAN-00-69PLAST KON санчата SkiBob Синий SAN-00-69
Артикул: SAN-00-68
Plast Kon (Чехия)
371 грн.
Випуск припинено

Керовані санчата SkiBob Plastkon - це яскрава, спортивна модель, оснащена кермом, ручками гальма, спеціальним сидінням і нішами для ніг. 

Закладки

Все

Опис PLAST KON санчат SkiBob (Пласт Кон СкайБоб)

Катання на санчатах - це улюблена розвага дітей в зимову пору. І якщо раніше малюки захоплено ковзали на спеціально роздобутих пластикових або картонних аркушах, саморобних санчатах і навіть на власних ранцях, то тепер батьки можуть подарувати своїй дитині відмінний транспортний засіб - керовані санчата, завдяки яким спуск перетвориться на запаморочливу гонку.

У цих санчатах дитина прийме положення, що сприяє максимально швидкому і легкому ковзанню, і при цьому буде відчувати себе комфортно. У нішах для ніг передбачені спеціальні виступи, які запобігають зісковзування ніг.

Переваги PLAST KON санчат SkiBob (Пласт Кон СкайБоб)

Управління санчатами відбувається завдяки спеціальній лижі, яка знаходиться в носовій частині. Вона пов'язана з кермом спеціальним важелем, тому при повороті керма лижа змінює нахил, а за нею йдуть санчата. Дві ручки з боків виконують роль гальма: під бортиками ручки мають розширюється «хвіст», гальмуючий о сніг, якщо потягнути важелі на себе.

Санчата SkiBob виготовлені з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри.

Характеристики PLAST KON санчат SkiBob (Пласт Кон СкайБоб)

  • ручки-гальма
  • управління за допомогою лижі, пов'язаної з кермом
  • міцний, морозостійкий пластик
  • розмір санчат:  98x43x23 см
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати