Отзывы

12/03/2020 - 09:12 Автор: ps84
Отзыв:

Отличная плюшевая игрушка! Эксклюзивная. Большая, мягкая. Ребенок очень рад. Спасибо!

11/03/2020 - 09:16 Автор: Вельгус Ольга
Отзыв:

Рекомендую, если будете ездить не часто и по идеально ровным дорогам. Во всех остальных случаях не рекомендую совсем. После 4 месяцев эксплуатации отвалились передние колеса, отнесли в ремонт, прошло еще 3 месяца, опять сломались. Аммортизация тоже не очень, любая неровность и ребенка жестко трясет. Маневренная и легкая - единственные плюсы. К стати,гарантия практически ни на что не распостраняется. Люлька достаточно маленькая, в зимний период переселили 4.5месячного ребенка в прогулочный блок. Не исключено, что именно нам попался такой образец, но вам ведь тоже может так подфартить.

27/02/2020 - 14:29 Автор: Яна Хвещук
Отзыв:

С коляской катаемся уже несколько месяцев. Мы увидели что люлька в ней очень комфортная и вместительная, а для зимы это важно. И ход в коляски легкий и плавный, несмотря на плохую дорогу.

21/02/2020 - 21:58 Автор: Тетяна
Отзыв:

Коляска на вид вроде ничего,но в использовании просто ужас. Передние колеса плохо поворачеваються, только когда зафиксировать поворачемость, едет более менее ,но когда повернуть ,нужно приподнимать коляску. Очень сильно жалею ,что приобрила эту коляску((((

19/02/2020 - 13:17 Автор: Дана
Отзыв:

Довольны пользоваться этой коляской, качественная рама, хорошие материалы внутри люльки и ортопедический матрасик, все это очень нравится.

19/02/2020 - 13:16 Автор: Елена Сандирка
Отзыв:

Коляска очень красиво выглядит. Мне с ней комфортно гулять даже по самой плохой дороге. Коляска устойчивая, маневренные колеса, и нравится сумка рюкзак для мамы.

19/02/2020 - 13:13 Автор: Соломия Ващук
Отзыв:

Спасибо магазину за эту стильную новинку. Я в восторге от нее и от функционала коляски. Красивый дизайн в черном цвете это именно то что мы искали.

09/02/2020 - 13:37 Автор: Аллочка
Отзыв:

Откатали на ней чуть больше года, сейчас вторая зима и коляска ещё одного ребёнка сможет радовать! Очень довольна и дизайном и функциональностью, легкая и маневренная, дочке комфортно, а это главное)

08/02/2020 - 02:28 Автор: Валерія
Отзыв:

Купували кроватку не в цьому магазині, замовляли на сайті ingvart. Із плюсів: прикольні фото мамі на пам'ять, доволі мило виглядає. Із мінусів: можливо, пощастило так тільки мені, але якістю кроватки незадоволена. Фарба нерівномірно на всіх прутиках лежить, а деякі з них мають ширшавість, на що виробник мене запевнив, що по госту то допустимо і показав мені купу сертифікатів і правил, в яких дійсно допускається таке, але що ті допуски, коли твоя кроватка схожа на не нову, а вживану. Фарба легко здирається, дитина погризла як тільки встала на ножки і дотяглася до перила, виглядає жахливо. Далі не із мінусів, але і не плюси. Дана модель кроватки тільки мамі на потіху, дитина відмовлялася спати в варіанті максимально маленькому і почала там спати, коли зробили кроватку нормального великого розміру. Для тих, хто хоче затишку для своєї дитини краще у велику кроватку купити кокон. Немає сенсу витрачати гроші на те, в чому незручно спати. В положені, де дно кроватки опущене найнижче, не зручно перекладати дитину, коли вона заснула на руках, чи погладити, коли вона засинає в кроватці, як на мене, то краще для таких випадків купити кроватку із боковою стінкою, яку можна опустити і підняти, коли дитина вже спить. Але є в такому низькому розташуванні дна і плюс - кроватка служить як манеж і дитина довго не зможе звідти вилізти без сторонньої допомоги.
Вцілому однозначно не рекомендую, хіба захочеться зробити фото в мімішній люлі для інстаграму, більше користі від такої кроватки я не бачу. Однозначно не купила би таку кроватку вдруге, шкодую, що купилася на незрозумілу ейфорію від такої кроватки всіх мамочок.

08/02/2020 - 02:08 Автор: Валерія
Отзыв:

Вцілому коляскою дуже задоволені.Легка, маневрена, стильна,компактна в розкладеному вигляді і так само компактно складається для зберігання, може поміститися в шафу, не забираючи багато місця в квартирі. Ідеальний варіант на літо, люлька із текстилю, без пінопласту, пластику чи шкіри. Із мінусів - амортизація не тільки на колесах, але і за рахунок люльки, яка злегка нахиляється, не статично зафіксована. Це ніби і добре, бо згладжуються нерівності дороги і люльку не трусить, а качає, але водночас, коли дитина старшає і важчає, люлька, в частині де лежить голова перехиляється до низу і дитина ніби трошки вниз головою лежить. При новонародженній дитині того не помічала, більш помітно стало на 4 місяці. Проблему можна вирішити підклавши під матрасик щось важке, аби врівноважити люльку, або кортролювати, щоб дитина не сповзала до краю, подвигати її більш до центру. Спочатку думала, що то брак однієї коляски, виявляється подібна проблема була в багатьох.
Вцілому, незважаючи на мінус - задоволена вибором для першої дитини, але наврят би купила таку ж для другої.

Страницы