Joolz Day3: вишукана простота і продуманість кожної деталі!

Колекція дитячих колясок знаменитого голландського бренду Joolz (Джулс) поповнилася інноваційними новинками, дизайн яких перевершив всі очікування! У серії Joolz Day3 (Джулс Дей 3) представлені вдосконалені моделі – Earth (Ерс), Quadro (Куадро) і Studio (Студіо), які мають низку унікальних особливостей. Матрац для люльки обзавівся зручною подушечкою, завдяки якій процес годування новонародженої дитини під час прогулянки істотно спростився. Сама люлька, розташована ще вище від рівня землі, тепер оснащена системою вентиляції, що забезпечує ніжній дитячій шкірі оптимальний мікроклімат. 

М'яка підвіска на шасі гарантує універсальній колясці Joolz Day3 (Джулс Дей 3) плавний хід навіть на паркових доріжках з гравію, трави і піску. Забезпечили інженери голландської компанії і зручне зберігання коляски, яка тимчасово не використовується – тепер її можна в лічені хвилини компактно скласти і встановити вертикально без опори.

Що нового, крім вище перерахованого, пропонують батькам творці новинок? Універсальні коляски Joolz Day3 (Джулс Дей 3) обзавелися вбудованим на ручку управління роз'ємом, який можна використовувати для фіксації різних аксесуарів. Інженери поліпшили і спростили дизайн п'ятиточкового ременя безпеки. В удосконалених моделях він регулюється значно менше, а діапазон регулювань збільшився.

До практичних інновацій відноситься і педаль гальма, яку не потрібно більше піднімати носком взуття, ризикуючи її пошкодити. Зазнали удосконалення і фіксатори, включаючи опору для ніг. Трансформація люльки в прогулянкову коляску здійснюється дуже швидко і інтуїтивно зрозуміло. При цьому про найменшу гру люфту можна забути, адже доопрацювання зазнали всі конструктивні вузли коляски. Крім того, в семи зонах знижена ймовірність появи шумів, що підвищує ступінь комфорту прогулянок в рази.

В оновлених моделях Earth (Ерс), Quadro (Куадро) і Studio (Студіо) вирішена і проблема естетичного характеру, яка неминуче з'являється в процесі щоденного використання коляски – подряпини на рамі. У порівнянні з матовим покриттям алюмінієвої рами універсальних колясок серії Joolz Day2 (Джулс Дей 2), в новинках воно набагато стійкіше. А для збереження транспортування при продажах виробник навіть збільшив товщину картону, з якого виконана упаковка універсальних колясок Joolz Day3 (Джулс Дей 3)!

Оновлена ​​версія Joolz Day3 Earth (Джулс Дей 3 Ерс) представлена ​​в чотирьох колірних рішеннях – насичений синій, глибокий сірий, благородний світло-сірий і стильний бежевий. Універсальні коляски Joolz Day3 Quadro (Джулс Дей 3 Куадро), що завоювали титул легенди стилю, - в світло-сірому і класичному чорному. Бампер і ручка управління виконані з чорної натуральної шкіри, колеса теж чорні, а колір шасі може бути і чорним, і сріблястим.

Joolz Day3 Studio (Джулс Дей 3 Студіо) – це сучасна класика в стильному джинсовому виконанні. Щільний текстиль з оригінальною фактурою представлений в світло-сірому, графітовому сірому і традиційному синьому кольорі. Бампер і ручка управління оброблені коричневою шкірою з подвійним простроченням, а шасі сріблясте або чорне.

Оздоблення, виконане з натуральної шкіри, надає універсальним коляскам Joolz Day3 (Джулс Дей 3) вишуканого вигляду. У комплектацію, крім шасі, люльки і прогулянкового блоку, входять парасолька, містка сумка для мами і теплий конверт для малюка – все для того, щоб кожен день прогулянки з малюком доставляв максимум задоволення!

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) продовжує знайомити своїх клієнтів з найкращими зразками дитячих колясок, і придбати вподобану новинку з колекції Joolz Day3 (Джулс Дей 3) за демократичною ціною ви можете вже сьогодні!