3D-конструктор колясок – создай модель своей мечты!

Досить часто буває, що обраний товар у пропонованій виробником комплектації виглядає не зовсім так, як би цього хотілося. Невже нам, що живуть в ХХI столітті, доведеться миритися з таким порядком речей? Спеціально для творчих особистостей, які люблять перетворювати звичайне в щось оригінальне і стильне, мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) пропонує скористатися тривимірним веб-конструктором Mutsy EVO та Mutsy IGO. Тут правила встановлюєте тільки ви! Міняйте колір і комплектацію обраної моделі на свій розсуд, комбінуйте різні шасі і модулі, купуйте лише те, що вам подобається і відповідає уявленням про прекрасне!

Скориставшись конструктором, що дозволяє розглянути коляску з усіх боків, ви зможете до покупки побачити, як буде виглядати ваша коляска в реальності. Ви зможете вибрати колір шасі, а також подивитися, як він поєднується з кольором оббивки вибраних модулів. Представлений конструктор дозволяє розглянути коляску в усіх деталях і під будь-якими ракурсами, щоб ви точно знали, за що платите.

Користуватися веб-конструктором дуже легко. Визначившись з моделлю коляски, можна підібрати оптимальний колір текстильної оббивки, яка ідеально відповідає вимогам. При цьому зверніть увагу на той факт, що при наведенні курсору на кожну іконку фактуру текстилю можна розглянути детальніше. Після цього приступайте до вибору бажаного забарвлення рами коляски. Для зручності вибору і наочності рекомендуємо завантажити всю колірну палітру, по черзі натискаючи на всі іконки. Після цього зміни на зображенні відбуваються миттєво, дозволяючи детально розглянути, які саме елементи шасі змінюють своє забарвлення, і наскільки актуальним для вас вийшло поєднання.

На завершальному етапі ви побачите рухливу ЗD-модель обраної коляски саме в тій комплектації, як ви собі її уявляли. Змінюючи кут огляду коляски, ви зможете уважно розглянути всі її деталі і зробити остаточний вибір, або повернутися на попередній етап конструктора, щоб довести обрану модель до ідеалу. Комбінуйте кольори модулів і шасі, вибирайте потрібну концепцію обраної коляски і купуйте її такою, якою собі її представляли саме ви! Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) завжди йде в ногу з часом. Для вас ми постійно розвиваємося і робимо все можливе для того, щоб покупки, зроблені на наших торгових площах, дарували тільки радість і комфорт від їх використання!