Статті

Diono Traverze - легкість по-американськи!

Межі сучасного світу поступово стираються, тому подорожі перестають бути чимось ексклюзивним і винятковим. Динамічний спосіб життя не може не відбиватися і на маленьких дітях, які з легкістю складають компанію батькам. А це означає, що транспорт для прогулянок з малюком повинен бути легким, компактним, надійним і доступним. Американський бренд Diono представляє прогулянкову коляску Traverze, в яку неможливо не закохатися!

Магазин Babypark тепер і в Дніпрі!

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) продовжує радувати своїх клієнтів хорошими новинами. З радістю повідомляємо, що тепер і жителі Дніпра можуть ознайомитися з асортиментом якісних колясок, безпечних автокрісел для маленьких дітей, різноманітних товарів для будинку, а також гаджетів, що полегшують сучасним батькам побут. 

Кокон babynest – стильний аксесуар для затишного сну.

Ще кілька десятиліть тому наші мами і бабусі, які виховували дітей, і мріяти не могли про одноразові підгузки, автоматичні пральні машини, візки-трансформери та інші товари, що істотно полегшують побут. Прогрес не стоїть на місці, і сьогодні з'являються високотехнологічні, ергономічні гаджети та аксесуари, які звільняють мамам руки і час, а новонародженим малюкам забезпечують правильний розвиток, комфорт і безпеку. До таких належить і кокон для сну babynest – затишне і безпечне гніздо, розроблене французькими лікарями-неонатологами.

Сторінки