Выбір стільчика для годування

 

Незважаючи на регулярне поповнення асортименту аксесуарів, які допомагають у догляді за малюками, різноманітними новинками, стільці для годування не втрачають своєї актуальності та затребуваності. З їхньою допомогою фізіологічний процес годування перетворюється на цілий ритуал, від якого залежить не тільки апетит дитини, а й її безпека та соціалізація. Якщо Ви ще не визначилися з вибором цього практичного аксесуара, рекомендуємо ознайомитися з цією статтею. Команда мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) готова поділитися докладною інформацією про те, які існують стільці для годування, і на які аспекти батькам варто звернути увагу на їхню покупку.

 Різновиди дитячих стільчиків для годування

Вибираючи стільчик, важливо визначитися з переліком функцій, які ви покладаєте на нього.

1. Стільчик-бустер. Такий вид аксесуара для годування відноситься до найпростіших, тому його функціональність дуже обмежена. Він є високим жорстким сидінням-подушкою, яке оснащене спеціальними ременями. З їх допомогою аксесуар кріпиться до звичайного стільця. Таким чином, бустер дозволяє підняти дитину до рівня столу. На цьому його функції закінчуються.

2. Навісний стільчик. Має металевий каркас, обтягнутий текстилем. У деяких моделях жорстке дно для зручності малюка. Навісні стільці фіксуються на стільниці спеціальними кріпленнями. Недоліки таких моделей очевидні: зростання дитини не враховується, пошкоджень стільниці не уникнути, про безпеку й говорити не доводиться.

3. Стільчик-трансформер. Багатофункціональний аксесуар, який виконує роль стільчика для годування на рівні дорослого столу, окремого низького дитячого столика та навіть компактної парти для ігор, малювання, ліплення. Деякі моделі оснащені функцією крісла-гойдалки. Недоліком таких моделей є їхня громіздкість і велика кількість вузлів, які згодом розхитуються.

4. Високі стільці. Такі моделі є найбільш затребуваними та універсальними. Використовувати високі стільчики можна від народження до досягнення дитиною шести років, вони прості та практичні у використанні, компактні та зручні у зберіганні. Саме цей вид є лідером продажів, тому варто розглянути високі стільці детальніше. Проілюструємо на прикладі трьох популярних моделей – Peg-Perego Siesta Follow Me, Babymoov Slick та Maxi-Cosi Minla.

               

                  Perego Siesta Follow Me                                                   Babymoov Slick                                       Maxi-Cosi Minla                

 

Вік дитини

Надзвичайно зручно, коли аксесуар можна використовувати доти, доки в ньому є потреба. Так, стільчики Babymoov Slick та Peg-Perego Siesta Follow Me розраховані на годування дитини, віком до трьох років, а Maxi-Cosi Minla можна використовувати аж до досягнення шестирічного віку, доки вона не пересяде за загальний обідній стіл.

Безпека

Критерій безпеки є, безперечно, пріоритетним при виборі стільця. Паски безпеки – невід'ємний атрибут будь-якої моделі, завдяки якому дитина надійно утримується. У моделях Babymoov Slick, Peg-Perego Siesta Follow Me та Maxi-Cosi Minla ремені п'ятиточкові, регулюються по висоті. Додатковим захистом від вислизання служить роздільник для ніг, який виконаний із пластику. У стільчику Maxi-Cosi Minla він ширший, ніж у двох інших моделях, що забезпечує комфортніше сидячи.

               

 

Регулювання висоти, нахилу спинки, підносу

Стандарти висоти обідніх столів залишилися далеко, тому вкрай важливо, щоб стільчик регулювався по висоті. Якщо моделі Babymoov Slick виробник передбачив п'ять регулювань висоти, то в стільчики Peg-Perego Siesta Follow Me і Maxi-Cosi Minla фіксуються в дев'яти позиціях.

          

 

Стільчик для годування універсальний тим, що його можна використовувати як місце для нетривалого сну, тому важливо, щоб спинка регулювалася по кутку нахилу.
У моделях Babymoov Slick та Peg-Perego Siesta Follow Me передбачені три основні положення, а в моделі Maxi-Cosi Minla їх п'ять, що робить перебування дитини у стільчику комфортнішим. Також при виборі стільчика важливо звернути увагу на підніжку. Вона виконує роль упору для ніг, формуючи правильну поставу. У всіх представлених моделях підніжка регулюється по висоті, підлаштовуючись під зростання дитини.

               

Піднос - головна деталь стільця для годування. Зручно, коли він великий за площею, адже крім посуду малюкові під час годування можуть знадобитися і іграшки. У представлених моделях великі столики, оснащені виїмкою для пляшечки або склянки з напоєм. Їх можна знімати з двох боків, мити в посудомийній машині. У стільчику Peg-Perego Siesta Follow Me на підносі є кришка, що знімається, яка дозволяє не відволікатися на миття в разі протоки рідини, а в моделі Maxi-Cosi Minla піднос можна регулювати, встановивши в одному з чотирьох положень.

  

Ергономіка та дизайн

Сьогодні вибір дизайнерських рішень настільки великий, що підібрати стільчик, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр, труднощів не складе. Віддаєте перевагу дитячій біло-рожевій чи біло-блакитній класиці? Тоді вибір за стільцем Babymoov Slick. Цінителям непомітного класичного стилю, сподобається модель Peg-Perego Siesta Follow Me, а шанувальники лофта, лаунжа та нордичного стилю не зможуть обминути стільчик Maxi-Cosi Minla, ніжки якого виконані з натурального дерева.

 

           

Важливо, щоб аксесуар не ковзав по підлозі, але можливість переміщення обмежувати не варто. Для цієї мети виробники оснастили стільці колесами, що дозволяють перевозити його з кімнати до кімнати разом з дитиною.

 

 

 

 

Стільчик, який тимчасово не використовується, не повинен займати багато місця. Моделі Babymoov Slick та Peg-Perego Siesta Follow Me складаються парасолькою (ніжки зміщуються разом, піднос опускається). У моделі Maxi-Cosi Minla виробник передбачив можливість більш компактного складання. Крім того, піднос можна зберігати у спеціальних фіксаторах, розташованих на задніх ніжках.

 

 

 

 

Розглянувши популярні моделі дитячих стільчиків для годування, можна дійти висновку, що ці три аксесуари відмінно впораються зі своїми функціями. Вони стильні, функціональні та безпечні для дитини. Babymoov Slick приваблює, крім іншого, ціною, а габаритний та надійний Peg-Perego Siesta Follow Me підійде для великих приміщень, що до Maxi-Cosi Minla – це універсальне рішення, що поєднує практичність, функціональність, стильний дизайн і доступну ціну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам розібратися з різноманітними моделями стільчиків для годування, представлених на ринку дитячих товарів, та вибрати той, який ідеально відповідає вашим вимогам!