Nania автокрісло I-Max SP Isofix Ferrari

Nania автокрісло I-Max SP Isofix Ferrari Ferrari 969256
Nania автокрісло I-Max SP Isofix Ferrari Ferrari 969256Nania автокрісло I-Max SP Isofix Ferrari Black 965854
Артикул: 969256
Nania  (Франция)
4 619 грн.
Немає на складі

Яскрава і стильна пропозиція від французьких майстрів у галузі забезпечення дитячої безпеки дуже сподобається шанувальникам тематики дорогих спортивних машин.

Закладки

Все

Опис Nania автокрісла I- Max SP Isofix Ferrari (Нанія Ай -Макс СП Ізофікс Феррарі)

Дитяче автокрісло I- Max SP Isofix Ferrari (Ай -Макс СП Ізофікс Феррарі) відноситься до груп 1,2 і 3. Воно призначене для діток віком від 9 місяців до 12 років, і вагою 9 - 36 кілограмів. Висока безпека даної моделі була перевірена перед атестацією в лабораторії, яка належить компанії TEAM TEX. Результати не обманули виробника - дана модель виявилася дійсно дуже безпечною.

Бренд Nania (Нанія) є лідером серед виробників дитячих автокрісел у своєму класі. Тут коментарі зайві, ваші діти гідні виключно товарів найвищої якості, адже на кону їх безпека, а часом і життя.

Переваги Nania автокрісла I- Max SP Isofix Ferrari (Нанія Ай -Макс СП Ізофікс Феррарі)

Дана модель передбачає фіксацію пасажира за допомогою ременів з п’ятиточковими кріпленнями. Підголівник крісла можна встановити в одному з шести фіксованих положень. Доповнено автокрісло I- Max SP Isofix Ferrari (Ай -Макс СП Ізофікс Феррарі) зручними м'яким підлокітниками, які ще додатково служать захистом від бічних ударів. Для того щоб хребет вашої дитини завжди знаходився в анатомічно правильному положенні, передбачений спеціальний вкладиш. За чохлами даного крісла дуже легко доглядати, досить просте прання в пральній машині в режимі «делікатне прання».

Є сертифікат якості за європейським стандартом ЕСЕ R44 / 4, що підтверджує високу якість і надійність цього автомобільного крісла. Сидіння з вражаючою точністю повторює анатомію дитячого хребта. Наявність системи side protection (бічна захист). Замок ременя забезпечений сигналізатором, який попередить у разі, якщо замок випадково розстібнеться. Автокрісло I- Max SP Isofix Ferrari (Ай -Макс СП Ізофікс Феррарі) обов'язково встановлюється по ходу руху автомобіля, заборонено встановлення навпроти подушки безпеки. Це крісло встановлюється за допомогою інноваційної системи Isofix або штатних ременів з трьома точками кріплення.

Діти віком до 4 років фіксуються в автокріслі за допомогою ременів із системою кріплення в п'яти точках, а діти старшого віку - штатними ременями автомобіля.

Технічні характеристики Nania автокрісла I- Max SP Isofix Ferrari (Нанія Ай -Макс СП Ізофікс Феррарі)

  • група: 1,2,3
  • рекомендований вага пасажира: 18 - 36 кілограмів
  • рекомендований вік пасажира: 9 місяців - 12 років
  • матеріал обшивки: синтетика
  • установка: по ходу руху, фіксується штатними ременями безпеки, можливий монтаж за допомогою системи Isofix
  • система безпеки: ремені безпеки (кріплення в п'яти точках)
  • країна - виробник: Франція
  • вага: 7 кілограмів
  • розміри: 50х45х61
Характеристики
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Колекція Ferrari
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Додати новий коментар

Видео

Nania автокресло I-Max Sp Plus