CanalToys (Китай)

Значимість розвитку тактильних відчуттів і розвитку моторики рук для маленьких дітей переоцінити важко. Крім того, ігри з так званими лизунами або антистресовими іграшками захоплюють дитину, піднімають їй настрій і дарують позитивні емоції. Такі іграшки представлені в лінійці продукції китайської компанії CanalToys (КенелТойс). Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) не залишається осторонь, тому у нас представлений широкий асортимент іграшок CanalToys (КенелТойс).

SLIME (слайм) – одна з торгових марок компанії CanalToys (КенелТойс). Іграшки з клейкої речовини, яка безпечно для дітей, дуже подобаються юним дослідникам. Лизуни виконані за допомогою запатентованої швейцарської формули з використанням виключно натуральних компонентів. І дорослі, і діти з однаковим задоволенням насолоджуються нескінченними варіаціями ігор з лизунами-антистресами!

Ігри з лизунами теж можна віднести до розвиваючих. Їх можна стискати, розтягувати, надаючи будь-яку форму. З лизунів виходять чудові заморожені фігурки! Відчуйте, як клейка прохолодна речовина просочується крізь пальці! Це відмінне проведення часу, завдяки якому в маленькій дитині прокидається талановитий скульптор. При цьому, крім іншого, розвивається і дрібна моторика рук.

В асортименті іграшок CanalToys (КенелТойс) представлені і класичні лизуни, і екземпляри, які світяться в темряві, і кульки, які здатні видавати магічні звуки при стисненні. Якщо залишити лизун під променями джерела штучного або натурального світла, він буде довго світитися в темряві, а після повної розрядки почне видавати звуки.

Турбота і доброта – це не маркетинговий хід. Компанія CanalToys (КенелТойс) за роки своєї роботи на міжнародному ринку довела справами турботу про навколишнє середовище. Незалежно від того, який продукт виходить з конвеєра, він екологічно чистий! Все тому, що ресурси використовуються раціонально – повторна переробка сировини, скорочення витрат матеріалів, впровадження енергозберігаючих технологій, мінімальне використання води. Це і є, на думку CanalToys (КенелТойс), турбота про планету, а значить і про майбутнє.

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) повністю розділяє принципи роботи китайської компанії CanalToys (КенелТойс), тому пропонує малюкам та їх батькам придбати якісні, екологічні та оригінальні іграшки, які представлені в наступному асортименті: