Cobi (Польща)

Сobi - відомий польський бренд, що спеціалізується на виробництві дитячих конструкторів нового покоління. Логотип компанії являє собою променисте сонечко, яке посміхається до вух. У такій емблемі однозначно захований сенс, адже якщо подарувати дитині конструктор Сobi, він буде нагадувати сонечко, яке огортає всіх оточуючих теплом.

Cobi починала свою діяльність в 1987 році з виробництва різних ігор і мозаїчних конструкцій. Через п'ять років у польській столиці Варшаві була запущена виробнича лінія з виготовлення конструкторів із пластику. Прискореному і успішному просуванню торгової марки Сobi сприяв початок будівництва нової виробничої площадки в спеціалізованій економічній зоні в 1997 році в невеликому польському південному містечку Міелек.

У 2001 році були відкриті перші філії по просуванню і продажу продукції Cobi в сусідніх Чехії та Словаччини. У 2010 році завершилося будівництво нової фабрики. У зв'язку з цією подією значно зросло виробництво іграшок, які почали стрімко захоплювати європейські ринки збуту.

Зараз компанія є одним з найвідоміших і найбільших виробників високоякісних конструкторів з пластикових матеріалів на сході і в центрі Європи, маючи офіси з продажу в Словаччині і Чехії. «Павутина реалізації» охоплює понад шістдесят країн світу, а щорічна участь фірми Сobi в міжнародних конкурсах і виставках дозволяє «тримати руку на пульсі» останніх новинок і досягнень.

Виробничі потужності компанії розташовані в славному містечку Міелек. Штат компанії налічує більше трьохсот співробітників. Виробнича площа заводу займає 27,5 тис. м2. Саме тут займаються створенням конструкторів «від« А »до« Я »». Фахівці компанії втілюють в життя найоригінальніші ідеї, розробляють ультрасучасний дизайн, створюють прес-форми, і, в кінцевому підсумку, випускають дивовижні конструктори.

Конструктори Сobi діляться на п'ять основних серій: Action Town, Small Army, World of Tanks, електронні конструктори, Друга світова війна.

Продукція ТМ Сobi - це висока якість, підтверджена міжнародною системою ISO, повна сумісність з популярною торговою маркою LEGO, високий рівень деталізації, копії оригінальної техніки, міцність і довговічність.