Diono (США)

Diono (Діоно) – американський бренд, який виробляє дитячі автомобільні крісла, а також коляски, різноманітні аксесуари для догляду за маленькою дитиною. Заснована в 1999 році в Самнері, штат Вашингтон, компанія Diono (Діоно) носила назву Sunshine Kids Juvenile Products. У той період бренд презентував пристрій для затягування ременів безпеки, які використовуються з автомобільними кріслами. Новинка була запатентована, а вже в 2006 році компанія порадувала споживачів першим складним автокреслом Radian (Радіан), чаша якого була виконана зі сталі. Через рік бренд Diono (Діоно) випустив Monterey Expandable Booster – перший автокрісло-бустер, що регулюються по висоті і ширині. Воно росло разом з дитиною. Розвиваючись і використовуючи нові технології, американська компанія в 2016 році випустила першу дитячу коляску. Сьогодні ж асортимент продукції Diono (Діоно) включає не тільки коляски і автокрісла, але і різноманітні аксесуари, які допомагають батькам у догляді за маленькою дитиною. Придбати товари американської компанії можна в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де вони представлені в широкому асортименті, який постійно поповнюється.

Основне завдання компанії Diono (Діоно) – випуск найрізноманітніших пристосувань, завдяки яким діти та їхні батьки можуть гуляти і подорожувати безпечно і з максимальним комфортом. Ці аксесуари прикрашають будь-який автомобіль, відрізняються високим ступенем практичності. Щороку американський бренд Diono (Діоно) інвестує в розробку інноваційних товарів для дітей колосальні кошти, тому дитячі коляски, автомобільні крісла і аксесуари перетворюються в незамінних помічників. З 2013 року ринок продукції Diono (Діоно) розширився на 54 країни, включаючи Україну. Сьогодні кожен батько може стати володарем продукції, яка має десятки патентів. Серед них пояс безпеки, який автоматично регулюється по ширині і висоті, система візуальної і звукової індикації збоїв при установці дитячого автокрісла, подушка безпеки з сидінням, яке висувається.

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) продовжує радувати своїх постійних і нових клієнтів якісною продукцією американського бренду Diono (Діоно). На сьогоднішній день лінійка якісних, безпечних і доступних товарів представлена ​​наступними позиціями: