Kinder Comfort

Kinder Comfort (Кіндер Комфорт) – це популярна торгова марка, що випускає якісні дитячі аксесуари, які дуже подобаються малюкам та їхнім батькам. В асортименті цієї торгової марки можна знайти теплі конверти на пуху і овчині, а також самі різнопланові одноручні і дворучні муфти. Побачити і оцінити по достоїнству продукцію від представленого німецького виробника можна, відвідавши будь-який з мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Вам напевно траплялося замерзати в руки навіть в рукавичках, гуляючи взимку з коляскою. Раціональні і винахідливі німці не могли обійти стороною цю проблему, і запропонували батькам чудовий вихід із цієї ситуації – теплі муфти на натуральній цигейці. Що й казати, з таким аксесуаром ніякої мороз не страшний для ніжних ручок матусі! Муфти Kinder Comfort (Кіндер Комфорт) виробляються як дворучними, так і одноручними, що робить другі незамінними супутницями на прогулянці з санками.

Рукам батьків тепло, а як же малюк? Адже не мерзнути ж йому, поки батьки насолоджуються теплою муфтою! Для малюків бренд Kinder Comfort (Кіндер Комфорт) розробив відмінні утеплені конверти, виготовлені на основі натуральних матеріалів. Представлена ​​продукція виготовляється на пуховій або хутряний основі. Верхній шар являє собою відмінну щільну тканину, яка володіє водовідштовхувальними властивостями і не продувається вітром. З продукцією Kinder Comfort (Кіндер Комфорт) навіть суворі морози не страшні для батьків і малюка! Нехай зима асоціюється не з холодом, а лише з відмінним настроєм і здоров'ям від прогулянок на свіжому повітрі, а боротьба з холодом – це турбота бренду Kinder Comfort (Кіндер Комфорт).

Високоякісну німецьку продукцію Kinder Comfort (Кіндер Комфорт) завжди можна знайти в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), на сьогоднішній день у нас можна придбати: