Mamamaster (Україна)

Український бренд Mamamaster (Мамамастер) спеціалізується на виробництві аксесуарів для дитячих колясок, а також всіляких чохлів для коліс на дитячі велосипеди. Даний бренд популярний як на Україні, так і за її межами. Якість товарів бренду Mamamaster (Мамамастер) висока, тому вони настільки популярні і затребувані. Чималий інтерес для дітей представляють і іграшки з серії «Бебі Ейнштейн», які також є продукцією даного бренду. Для зручності мам на прогулянці торгова марка Mamamaster (Мамамастер) пропонує муфточки і утеплені подушки для катання на гойдалках. Продукція даного бренду призначена для полегшення нелегкої, але радісної праці - материнства.

Мережа магазинів дитячих товарів Babypark (Бебіпарк) представляє асортимент високоякісної продукції вітчизняного виробництва від бренду Mamamaster (Мамамастер), який доступний всім сім'ям.

На жаль, далеко не всі виробники дитячих колясок продумали захист дитини від комах. Особливо це відноситися до бюджетних моделей. Якщо ви - щаслива мати ще зовсім маленької дитини, то повинні розуміти, наскільки важливий спокійний сон малюка на свіжому повітрі. Але якщо крихітку будуть дошкуляти докучливі комахи, то ні про який сон не може бути й мови. Тут на допомогу мамам приходить бренд Mamamaster (Мамамастер)! Москітні сітки даного бренду універсальні, тому підійдуть до будь-якої моделі коляски. Дана продукція представлена ​​в нашому магазині в широкому асортименті. Кольорові рішення також дуже різноманітні, що дозволить підібрати москітну сітку під будь-який колір коляски. Даний продукт представлений у двох варіаціях - спорт і елегант. Не варто стояти з опахалом над коляскою маляти, надіньте на неї надійний захист від зовнішніх подразників дитини - москітну сітку.

Щойно вимита підлога, а на вулиці сльота або пил, ви стоїте біля порогу з коляскою після прогулянки, як же не хочеться його бруднити! Знайома картина? Для того щоб уникнути повторної прибирання варто придбати чудову річ, притому зовсім не дорогу - чохли на колеса коляски. Даний аксесуар дуже простий у догляді, він не вимагає повсякденного прання. Незважаючи на мокрі колеса, він ніколи не пропустить через себе вологу, адже він зроблений з непромокаючої наметової тканини. Для догляду за чохлами їх досить витрусити після того, як знімете їх з коліс, прання для них потрібна не частіше, ніж один раз на місяць. Бренд Mamamaster (Мамамастер) усе продумав для зручності мам.

Не зайвим буде відзначити, що вся продукція бренду Mamamaster (Мамамастер) пройшла відповідну атестацію. При використанні даних аксесуарів виключається раптова поява алергії у дитини, а також інших небажаних наслідків від використання неякісні дитячих товарів.

У наших магазинах Babypark (Бебіпарк) можна придбати різні москітні сітки виробництва Mamamaster (Мамамастер), а також чохли для коліс коляски від цього ж виробника.

З асортименту бренду Mamamaster ((Мамамастер) в нашому магазині можна придбати: