Omali

Вітчизняні торговельні марки, що випускають товари для самих маленьких споживачів, давно є гідними конкурентами зарубіжним брендам. Впроваджуючи в процес виробництва інноваційні технології, використовуючи безпечну натуральну сировину, вони пропонують товари аналогічної якості, але за нижчою ціною. Одним з таких виробників є українська компанія Omali (Омалі). Цілком закономірно, що в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) продукція даної компанії представлена ​​в широкому асортименті.

Вітчизняна торгова марка Omali (Омалі) була заснована кілька років тому, але висока якість і доступні ціни забезпечили їй популярність і затребуваність. Спеціалізацією компанії є виробництво текстилю для малюків. З перших днів їхнього життя можна використовувати красиві і практичні конверти для виписки з пологового будинку, які легко перетворюються в практичні ковдри для ліжок та колясок. Щоб маленька дитина і під час сну відчувала себе комфортно, а батьки не переживали про її безпеку, торгова марка Omali (Омалі) пропонує придбати затишні ліжечка-гнізда. Вони м'які і компактні, тому в них можна переносити дитину з кімнати в кімнату, щоб вона завжди знаходилася під контролем батьків.

Для підростаючого малюка будуть актуальні міцні еластичні шарфи-слінги. Близькість мами діє на дитину заспокійливо, а у неї залишаються вільними руки, адже домашні турботи ніхто не відміняв. Під час прогулянок на свіжому повітрі знадобляться практичні сумки. Асортимент цих аксесуарів, випущених компанією Omali (Омалі), настільки широкий, що підібрати сумку, яка буде гармоніювати із забарвленням коляски, труднощів не складе.

Придбати функціональну якісну продукцію Omali (Омалі), створену з турботою про малюків, можна вже сьогодні в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де вона представлена ​​в наступному асортименті: