PLAYGO (Бельгія)

У Бельгії в 1970 році була заснована популярна сьогодні компанія PlayGo (ПлейГоу), яка на перших порах представляла собою невелике підприємство. За чотири десятки років успішної роботи бельгійська торгова марка значно розширилася. Сьогодні виробничі потужності PlayGo (ПлейГоу) займають понад 110 тисяч квадратних кілометрів, а над створенням іграшок для малюків трудяться близько трьох тисяч кваліфікованих співробітників, кожен з яких вносить свій внесок у розвиток компанії.

Широкий асортимент іграшок бельгійської торгової марки PlayGo (ПлейГоу), купити які можна в мережі магазинів Bebypark (Бебіпарк), розрахований на діток з народження і до семирічного віку.

Експерти компанії PlayGo (ПлейГоу) ретельно вивчають потреби зростаючого малюка, тому при виборі іграшки завжди орієнтуйтеся на вікові рамки, зазначені на упаковці. Для новонароджених і малюків до року бельгійський бренд пропонує яскраві іграшки різних форм, які надовго захоплять малюка своїм зовнішнім виглядом, надавши батькам трохи вільного часу. Для юних маминих помічників, яким вже виповнився рік, ідеально підійдуть ігрові набори різної тематики. І хлопчикам, і дівчаткам буде цікаво освоювати такі «дорослі» предмети, як чашка, ложка, тарілка, які входять в набори кухонних дитячого посуду. Звичайно, такі іграшки припускають часті контакти зі слизовими дитини, але для занепокоєння приводу немає, тому що для створення ігрових наборів компанія PlayGo (ПлейГоу) використовує тільки нетоксичні, гіпоалергенні, міцні і високоякісні матеріали. Про це свідчать численні сертифікати якості та відповідності.

Татусеві помічники будуть в захваті від того, що у них з'являться власні інструменти, якими можна лагодити машинки. А якою захоплюючою буде гра з друзями, якщо батьки подбали про те, щоб дитяча колекція іграшок поповнилася будівельними наборами, музичними іграшками, різноманітними наборами посуду! В асортименті бельгійської торгової марки PlayGo (ПлейГоу) є також пластилін, який, на щастя батьків, не прилипає ні до рук, ні до меблів. Проведення часу з такими іграшками не тільки захоплює дітей надовго, але і робить позитивний вплив на їх розумовий розвиток. При цьому малюки не помічають, що поєднують гру з навчанням.

Мережа магазинів товарів для дітей Bebypark (Бебіпарк) володіє наступним асортиментом продукції для малюків, виробленої бельгійською торговою маркою PlayGo (ПлейГоу):