Reima

 

Ось уже минуло 72 роки з тих пір, як ми дізналися бренд Reima (Рейма). З перших днів свого існування представлений виробник зарекомендував себе, як відповідальний виробник і законодавець дитячої моди в демісезонному і зимовому одязі. Команду дизайнерів в усі часи надихала на творчість зміна пір року і дитячі ігри, які змінюються разом з плином часу. Тому в зимовій куртці Reima (Рейма) можна сміливо перекидатися в снігу і брати участь в стіжкових війнах, а в осінній сміливо гуляти під дощем, не боячись промокнути і застудитися. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) запрошує своїх старих знайомих і нових друзів, познайомитися зі свіжою колекцією чудового фінського дитячого одягу від перевіреного часом виробника.

Кожні батьки щиро хочуть того, щоб їх малюк завжди виглядав ошатно і носив якісний, безпечний і практичний одяг. Бренд Reima (Рейма) враховує ці побажання, випускаючи свої нові колекції саме такими, якими б хотіли їх бачити саме ви! Бренд Reima (Рейма) випускає верхній дитячий одяг самих різнопланових фасонів всіх дитячих розмірів, а також шапки, штани, светри, кофти і багато багато іншого. Верхній одяг від представленого виробника володіє всіма тими ж якостями, що і одяг для дорослих, призначений для активного відпочинку. Він не промокає, не продувається і підтримує оптимальну температуру, тому дитині в ньому не холодно і не жарко, навіть при активних іграх. Сучасні технології і кращі матеріали в поєднанні з талановитою дизайнерською роботою створюють справжні шедеври дитячого одягу. Такого ефекту фінському виробникові вдається досягати завдяки використанню при виробництві верхнього одягу мембранних матеріалів, що володіють унікальними властивостями.

Купуючи одяг Reima (Рейма), ви можете бути впевненими в тому, що ваш малюк буде в будь-яку погоду в сухості і в теплі, а під час активних ігор не спітніє і не вкриється потом. Унікальні системи кліматичного контролю роблять їх в своєму роді унікальними і дуже практичними. Висока якість матеріалів дозволяє речам Reima (Рейма) залишатися зовні новими навіть через безліч прань, тому цьому одягу довіряють сотні тисяч сімейних пар ось уже в кількох поколіннях! Роблячи вибір на користь Reima (Рейма), ви вибираєте комфортний, стильний, якісний, практичний і довговічний одяг, в якому вашій дитині буде зручно в будь-яку погоду. Мережа Babypark (Бебіпарк) завжди приділяє достатньо уваги сумлінним виробникам, тому в наших магазинах завжди можна знайти гідний асортимент продукції Reima (Рейма). На сьогоднішній день ми можемо вам запропонувати: