Renolux

Renolux (Ренолюкс) – це популярний французький виробник, який більше 30 років займається розробкою і виробництвом дитячих автомобільних крісел найвищого рівня безпеки. Виробнича лінія представленого бренду розташована безпосередньо на території Франції, в Норд-Ізере, що неподалік від Ліона. Ці автокрісла експортуються по всьому світу, і користуються цілком заслуженою довірою серед сучасних сімей з особистим авто. Інноваційні технології та найсучасніші матеріали роблять автокрісла Renolux (Ренолюкс) затребуваними і дійсно надійними, тому мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) завжди має широкий модельний ряд від вищезгаданого виробника.

Однією з інновацій на ринку дитячих автокрісел є унікальна розробка бренду Renolux (Ренолюкс) – модель з поворотним сидінням. Представлений публіці концепт швидко набрав величезну популярність і заслужив чимало втішних відгуків, оскільки вивів процес посадки і висадки малюка з машини на принципово новий рівень комфортності. На окрему увагу заслуговує ще одна інновація Renolux (Ренолюкс) – унікальні каркаси з комбінованих матеріалів, де «скелет» крісла виготовляється з високоміцної сталі, а по зовні воно вкрите шаром ударопоглинаючої піни. Автокрісла представленої торгової марки мають доведену до досконалості систему захисту шийно-плечового відділу пасажира. Ергономічна система регулювання крісла під зріст паралельно виставляє ремені безпеки на необхідному рівні. Оббивка сидінь виконана з сучасного композитного матеріалу на основі натуральних бамбукових волокон. Не можна не згадати і той факт, що продукція Renolux (Ренолюкс) має виразний і впізнаваний дизайн своєї продукції, який, поза всякими сумнівами, сподобається молодому поколінню батьків, і всім тим, хто хоче в усьому залишатися в модному тренді.

На продукцію Renolux (Ренолюкс) присутній пакет дозвільної документації, який підтверджує, що параметри безпеки автокрісел від представленого виробника значно перевищують нормативи, встановлені як українським, так і європейським законодавством. Кожна одиниця продукції перед подачею в серійний випуск проходить багатоетапне тестування в провідних лабораторіях по всьому світу, де вони показують незмінно високі параметри захисту пасажира навіть у найсерйозніших аварійних ситуаціях. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) пропонує ознайомитися з продукцією торгової марки Renolux (Ренолюкс), на сьогоднішній день ми можемо запропонувати: