Super Impulse (США)

Заснована в США компанія Super Impulse (Супер Імпульс) працює заради того, щоб дарувати дітям різних вікових груп посмішки і радість. Компанія спеціалізується на випуску найрізноманітніших іграшок, які забезпечують дітям активне і захоплююче проведення часу. Усвідомлюючи всю відповідальність, яка покладається на виробників товарів для дітей, фахівці компанії Super Impulse (Супер Імпульс) суворо стежать за якістю і безпекою кожної іграшки. Інноваційні новинки американського бренду користуються величезною популярністю в багатьох країнах світу, а сьогодні вони доступні і українським дітям, так як в широкому асортименті представлені в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Співробітники Super Impulse (Супер Імпульс) прагнуть створювати інноваційні сучасні іграшки, які неодмінно викличуть інтерес і у дітей, і у їх батьків. Йдеться про ліцензовані продукти, головне призначення яких полягає в тому, щоб дарувати найменшим безтурботне щасливе дитинство. Компанія Super Impulse (Супер Імпульс) представляє кілька популярних брендів, які випускають різні категорії іграшок. World's Smallest – це маленькі іграшки, які є точними копіями великих. Крихітні робочі версії ретро-іграшок – ідеальне придбання для дітей, які захоплюються колекціонуванням. Бренд World's Coolest пропонує дітям старшого віку електронні іграшки в мініатюрних розмірах, а в колекції Precision RBS відповідну забаву знайдуть хлопчики старше восьми років. Це сама інноваційна лінійка пускових установок для гумової стрічки, яка коли-небудь випускалася! RBS гарантує отримання величезного задоволення – з великою кількістю боєприпасів, більшою потужністю і більшою точністю. Відповідає всім вимогам безпеки! Захоплюючі моделі на вибір, все з взаємозамінними функціями. Precision RBS є еволюційної системою гумових стрічок. Іграшки Wiz-z-zer – це вдосконалена дзига. Спочатку представлена ​​в 1970 році, дзига Wiz-z-zer є бестселером усіх часів. Super Impulse (Супер Імпульс) з гордістю представляє оригінальну версію Wiz-z-zer і пропонує нову лінійку продуктів Wiz-z-zing, які обов'язково стануть класикою. Бренд Fraggle Rock пропонує іграшки у вигляді маппетів, істот, відомих як Fraggles, які живуть разом в печерах Fraggle Rock за мотивами класичного телевізійного шоу від компанії Jim Henson. Ніякого клею, запасних частин і потужний повітряний двигун – це танки від 3-D Motokits, які не залишать байдужим жодного хлопчиська! Yo Kai Watch – не просто кулька-стрибунець, а скоріше світлова іграшка, яка ковзає по твердих поверхнях. Просто натисніть на кульку, щоб запустити миготливі вогні. Як не тряси, кидай або ковзаючи, а красунчики Yo Kai Watch будуть дивитися в прямо в очі! Позачасова і нескінченна гра Gumby тепер доступна в супер-еластичній фігурі. Гніть, скручуйте, розтягуйте будь-яким способом, а іграшка знову поверне початкову форму!

Іграшки Super Impulse (Супер Імпульс) є як класичними, так і забавами майбутнього. Це іграшки, які були у кожного в дитинстві, але в оновленому і вдосконаленому вигляді. Порадуйте свою дитину іграшками Super Impulse (Супер Імпульс), які в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) представлені в наступному асортименті: