Верес (Україна)

Торгова марка «Верес» є українським виробником якісних меблів і відмінного текстилю для новонароджених і дітей старшого віку. Тисячі сімей вже довірили продукції цього бренду свої безцінні маленькі скарби, і ні скільки не пошкодували про це!

Майбутнім клієнтам цієї компанії слід знати, які переваги вони отримають, купуючи її товари. Першим, що слід знати про продукцію «Верес», це те, що вона екологічно чиста, тому єдина в своєму роді серед товарів українських виробників. Високу якість і безпеку даних виробів підтверджує сертифікат ISO 9001:2008. Також при ряді перевірок виробничим потужностям компанії був присвоєний стандарт ISO 9001. Кожен з випущених продуктів має висновок про те, що товар абсолютно безпечний і повністю відповідає всім вимогам відповідно до чинного законодавства України. Абсолютно всі матеріали, включаючи і лакофарбові розхідники, безпечні для здоров'я навіть новонароджених або діток з особливими потребами. У ліжечку «Верес» малюкові завжди будуть снитися тільки світлі і добрі сни. До речі, їх відмінний вибір представлений в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Меблі торгової марки « Верес» виготовляється при дотриманні кращих традицій меблевих майстрів України! Особливої ​​уваги заслуговує головний матеріал для дитячих ліжечок, адже їм є бук з екологічно чистих районів Закарпаття. З нього береться найцінніша і екологічна частина – серцевина (масив). Даний сорт деревини широко відомий завдяки своїй природній особливості до регулювання вологості в приміщенні. Вона здатна створити ідеальні умови для здорового і міцного сну дитини. Для малярських робіт по дереву використовують лаки і фарби на водяній основі, тому меблі абсолютно не мають запаху. Необхідно відзначити, що даний виробник використовує революційну технологію забарвлення допомогою електростатичного напилення фарби і лаків. Даний метод фарбування вже досить давно визнаний найбільш якісним, адже найдрібніші частинки фарби покривають поверхню дерева повністю, не залишаючи патогенним організмам ні найменшого шансу на «заселення» дитячих меблів десь в її щілинах. Також дана методика значно збільшує термін служби меблів, уберігаючи їх від пересихання. Матрацики, які йдуть в комплектації з ліжечками, зроблені з екологічно чистого текстилю та натурального гіпоалергенного наповнювача.

Крім виробництва меблів, торгова марка «Верес» є офіційним постачальником турецького бренду Funnabab, який випускає якісний і безпечний для дітей текстиль. Дана продукція має сертифікат OEKO-TEX® Standard 100, який підтверджує, що використання цих постільних комплектів допустимо навіть для новонароджених. Також в асортименті цієї компанії можна знайти чудові м'які іграшки з натуральних матеріалів, які дуже подобаються малюкам. Необхідно відзначити, що ці іграшки бездоганної якості і так само, як і постільна білизна даного бренду, підходять для діток від самого народження.

Обираючи продукцію «Верес», ви не тільки підтримує вітчизняного виробника, а й отримуєте натомість чесне співвідношення ціни і якості. Цим товарам довіряють тисячі українських сімей, адже продукція «Верес» дійсно створена для того, щоб дарувати малюкам і їх батькам радість і комфорт!