GONHER ковбойський набір 8 пістонів

GONHER ковбойський набір 8 пістонів
GONHER ковбойський набір 8 пістонів GONHER ковбойський набір 8 пістонів GONHER ковбойський набір 8 пістонів
Артикул: 157/0ep
GONHER (Испания)
584 грн.
Є на складі

Маленькому непосиді припаде до смаку цей чудовий набір зі зброєю і аксесуарами шерифа. Завдання шерифа - знешкодити всіх поганих хлопців Дикого Заходу.

Закладки

Все

Опис GONHER ковбойського набору 8 пістонів (Гонер)

Дикий Захід ... Він вабить маленьких сміливців своїми пригодами. Хто з хлопчаків не хоче відчути себе ковбоєм? Сміливим, крутим, відважним, здатним підкорити будь-якого супротивника. Ми думаємо, що Ваш хлопчисько хотів би приміряти на себе роль класного ковбоя. Для цього йому не просто потрібна ковбойський капелюх, чоботи або ж костюм. Головний атрибут справжнього ковбоя - круте і потужна зброя.

Ігровий ковбойський набір 8 пістонів - набір, який дозволить малюкові стати ковбоєм. Тут можна знайти необхідну атрибутику для маленьких ковбоїв. Перше, і найголовніше, це револьвер. Неймовірно крутий. Рукоятка у нього пластикова, а корпус з металу. З такою зброєю можна не боятися виходити на будь-ранчо. Для цього револьвера в комплекті є ще стильна, оформлена шкірка. Все як у справжніх ковбоїв! Після того, як хлопчик зловить злочинця, йому слід його затримати. Ось тут і знадобляться наручники з набору. З ними будь-бандит в наших руках!

Ще один атрибут - значок шерифа. Цей аксесуар відразу дасть всім зрозуміти, що перед нами сміливий юний ковбой. Гра в Дикий Захід зі зброєю від Gonher подарує враження, розвиток уяви, емоційного сприйняття, і ще навчить організовувати цікаві сюжетно-рольові ігри.

Переваги GONHER ковбойського набору 8 пістонів

Розраховано на стрілянину 8-й зарядними пістонами, пружинний механізм з курковим спуском і звуковим супроводом, яскраво-жовта картонна упаковка із зображенням інструкції.

Характеристики GONHER ковбойського набору 8 пістонів

  • Вік: від 3 років
  • Тип боєприпасів: пістони
  • Матеріал: метал, пластик
  • Розмір: 28х28х4 см

Комплектація GONHER ковбойського набору 8 пістонів

  • револьвер
  • значок шерифа
  • кобура
  • наручники
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
3+
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати