Колекція Bugaboo Cameleon3 Avenue

У новому сезоні всесвітньо відомий бренд Bugaboo порадував своїх шанувальників новою спеціальної лімітованої серією для моделей Bugaboo Cameleon3. Під впливом динамічного життя наймоднішого і стильного міста планети, Нью - Йорка, компанія Bugaboo, прагнучи досконалості, постаралася висловити свій погляд на елегантність і вишуканість в серії  Bugaboo Cameleon3 Avenue.

Для створення верхньої обробки Bugaboo Cameleon3 Avenue використана спеціальна тканина сірого благородного відтінку, а внутрішня частина виконана в більш насиченому темному кольорі з прикрасою у вигляді стриманого принту. В якості обробки люльки і підкладки використаний мікрофліс коричнево-кавового і приглушено-синього відтінків. Завдяки стилізованому спеціальному лейблу, додатковому простьобаного вкладишу і виконаним з еко-шкіри ручкам коляски і люльки-переноски коляска набуває завершеного вишуканого вигляду.

Нову колекцію, розроблену голландською дизайнерською компанією Bugaboo, яка дарує сучасним батькам свободу, комфорт і легкість при пересуванні з малюком, можна буде придбати в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) з жовтня 2013 року. Варто відзначити, що колекція - лімітована, тому поспішіть опинитися в числі перших!