Inglesina шасі Balestrino

Inglesina шасі Balestrino Серебристый с синим 4340iti
Inglesina шасі Balestrino Серебристый с белым 7825itiInglesina шасі Balestrino Серебристый с синим 4340itiInglesina шасі Balestrino Chrome/white 70738itiInglesina шасі Balestrino Chrome/blue 70356itiInglesina шасі Balestrino Chrome blue 70737itiInglesina шасі Balestrino Chrome blue 70737iti
Артикул: 4340iti
Inglesina (Италия)
11 018 грн.
Є на складі

Завдяки класичному англійському стилю шасі володіє можливістю установки всіх основних блоків, що зручно для експлуатації.

Закладки

Все

Опис шасі для колясок Inglesina Balestrino (Інглезіна Балестріно)

Романтичний витончений дизайн рами-шасі поєднується з відмінною якістю використаних у виробництві матеріалів. Рама призначена для установки корзини-люльки Inglesina Classica, прогулянкового блоку Inglesina та автокрісла Inglesina Huggy. Важливо відзначити, що для установки автомобільного крісла потрібні спеціальні адаптери, які купуються окремо.

Завдяки особливому дизайну шасі, люлька може фіксуватися як проти руху, так і за його напрямком.

Стильна вигнута ручка рами-шасі має покриття з натуральної шкіри і не регулюється по висоті. Підніжка також не володіє можливістю регулювання. Для складання рами використовується тип «книжка», що робить її дуже стійкою.

Переваги Inglesina Balestrino (Інглесіна Балестріно)

Рама коляски, а також пружини великих класичних коліс зі спицями виготовлені з якісної хромованої сталі. Колеса є гумовими, відрізняються по діаметру, при цьому гальмами обладнана тільки задня пара. Для активації гальм потрібно тільки натиснути ногою на поперечину.

Завдяки правильній конструкції рами, для того щоб заколисати дитину, потрібно докласти мінімум зусиль. Така особливість робить можливим використання коляски не тільки для прогулянок, але і просто для укладання дитини в домашніх умовах.

Для покупок, дитячих іграшок і різного дріб’язку коляска володіє великою хромованою корзиною.

Технічні характеристики шасі для колясок Inglesina Balestrino

  • розміри рами-шасі у відкритому вигляді (ДхВхШ): 100х98х52 см.
  • розміри рами-шасі в закритому вигляді (ДхВхШ): 50х75х52 см.
  • розміри упаковки: 20х52,5х80,5 см.
  • колеса: 4 шт.
Характеристики
Каталог: 
Ширина шасі: 
52 см
Вага: 
8.00 кг.