ZAZU м'яка іграшка з нiчником

ZAZU м'яка іграшка з нiчником Зайчик Бо ZA-BO-01
ZAZU м'яка іграшка з нiчником Зайчик Бо ZA-BO-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Зайчик Бо ZA-BO-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Зайчик Бо ZA-BO-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Зайчик Бо ZA-BO-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Котик Кэти ZA-KATIE-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Котик Кэти ZA-KATIE-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Котик Кэти ZA-KATIE-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Котик Кэти ZA-KATIE-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Обезьяна Макс ZA-MAX-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Обезьяна Макс ZA-MAX-01ZAZU м'яка іграшка з нiчником Обезьяна Макс ZA-MAX-01
Артикул: ZA-BO-01
ZAZU (Нiдерланди)
1 114 грн.
Є на складі

ZAZU м'яка іграшка з нiчником буде заспокоювати вашого малюка темної ночі.

Закладки

Все

Опис ZAZU м'якої іграшки з нiчником (Зазу)

Zazu м'яка іграшка з нiчником створена спеціально для найменших. Складе компанію вашому малюку протягом ночі. Вона м'яко світиться протягом ночі, має три мелодії: колискова, лаундж і звуки природи. Музика і світло автоматично вимикаються через 20 хвилин, а при натисканні на животик - знову включаються. Плюшеву іграшку можна прати, попередньо вийнявши звуковий модуль.

Переваги ZAZU м'якої іграшки з нiчником

Животик іграшки світиться м'яким світлом. Щоб включити музику або нічник, просто натисніть на животик. Виберіть одну з 3-х мелодій: колискові, заспокійливі мелодії і звуки природи. Два рівня гучності. Звук і світло автоматично вимикаються через 20 хвилин. Сертифікована відповідно до міжнародних стандартів.

Характеристики ZAZU м'якої іграшки з нiчником

  • вік: від народження
  • матеріал: ABS-пластик, поліестер
  • живлення: 3 батарейки типу ААА (не входять в комплект)
  • розміри: 32х15х15 см

Комплектація ZAZU м'якої іграшки з нiчником

  • м'яка іграшка
  • звуковий модуль

 


 

Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати