Новинка від компанії Mutsy вже на ринку і доступна для всіх

Модель коляски Мутси Igo швидко завоювала популярність серед батьків. Цілком природне запитання - чим вона хороша і в чому популярність, секрети коляски Mutsy Igo.

Розглянемо :

використовується для найменших. Як всі вже знають, в основному, коляски діляться на ті, котрі підходять для дітей з народження або з 6ти місячного віку малюка (коли дитина вже починає сідати самостійно). У випадку з коляскою Mutsy Igo можна вибрати і придбати як універсальну коляску (з народження), так і тільки прогулянковий варіант, якщо Вашій дитині виповнилося 6 місяців або трохи більше.

– вага коляски трохи більше 12 кг. Враховуючи, що багато хто живе не в приватному будинку, а багатоповерхівці, не завжди є ліфт, а якщо і є, то не завжди працює, і дуже важливо, щоб візок не був важким. Але і супер-легкою коляска теж не повинна бути, тому що дуже легко зможе перекинутися.

– ширина шасі всього 58 см! Що гідно оцінять мешканці будинків, де маленькі, неширокі ліфти. До речі, якщо живете в старому будинку, то коляска повинна бути шириною шасі до 60 см, інакше вона не увійде до дверей ліфту і доведеться йти по сходинках. Як вже говорилося, у колясці Mutsy Igo ширина шасі всього 58 см, що дозволяє безперешкодно входити у вузькі двері ліфта.

Mutsy IGO

 

Тепер, крім технічних параметрів, оцінимо й інші, наприклад, зовнішній вигляд, зручність, комфорт і т. д.

Про зовнішній вигляд можу сказати одне - елегантно, красиво. Але це все суб'єктивно, все залежить від особистих переваг.

До переваг ще відноситься те, що людина сама собі може підібрати коляску. Як це виглядає? Для моделі Mutsy Igo можна вибрати колір шасі (сріблястий або чорний), але ще й можна вибрати тип коліс (з підкачкою або без).

Вибір люльки теж не обмежується одним лише забарвленням - ще можна вибрати між двома моделями колисок: люлька Comfort або люлька Lite. Одна трохи важче, друга легше, у одній є можливість - пристебнути москітну сітку.

В капюшоні люльки є функція провітрювання, для чого досить підняти частину капюшону, пристебнути її і залишиться захисна дихаюча сіточка, через яку добре надходить повітря.

Mutsy IGO люльки

 

У прогулянковому блоці досить великий капюшон, розміри якого регулюються за допомогу блискавки, подовжуючи або, навпаки, скорочуючи капюшон.

Дуже зручне і комфортне положення для сну.

Сама якість матеріалів на високому рівні.

Також за бажанням можна вибрати колиску одного кольору, а прогулянковий блок - іншого.

Як і на інші моделі, на шасі Mutsy Igo можна встановити автокрісло.

І звичайно ж є ряд додаткових аксесуарів:

Шасі легко і компактно складається, що дозволяє йому займати зовсім небагато місця в багажнику автомобіля.

Ручка шасі регулюється по висоті, що підходить для людей різного зросту.