Peg-Perego автокрісло Viaggio FF105

Peg-Perego автокрісло Viaggio FF105 Ebony IMFF000000BA13AU13
Peg-Perego автокрісло Viaggio FF105 Ebony IMFF000000BA13AU13Peg-Perego автокрісло Viaggio FF105 POLO IMFF000000BA53AU63
Артикул: IMFF000000BA13AU13
Peg Perego (Италия)
5 850 грн.
Є на складі

Автокрісло Peg-Perego Viaggio FF105, яке відноситься до групи 1, є одним з лідерів в сфері забезпечення безпеки дитини під час поїздки в автомобілі.

Закладки

Все

Опис Peg-Perego автокрісла Viaggio FF105 (Пег-Перего Віаджіо ФФ105)

Автокрісло Peg-Perego Viaggio FF105 (Пег-Перего Віаджіо ФФ105) відноситься до групи 1. Це практичне придбання для перевезення в автомобілі дитини віком від дев'яти місяців до чотирьох років. Вага дитини, на яку розрахована дана модель, варіюється від дев'яти до двадцяти кілограмів. Сучасні технології безпеки, інноваційні матеріали та інженерні рішення роблять це крісло дуже ефективним захистом для маленького пасажира в екстреній ситуації. Виробник передбачив м'який вкладиш для самих маленьких, який підвищує безпеку поїздки. Крім усього іншого представлена ​​модель має стильний сучасний дизайн, який відмінно впишеться в загальну картину будь-якого автомобіля. Продумана відкидна анатомічна спинка крісла чудово знімає напругу під час довгих поїздок з дитиною, а коли малюк втомиться, і захоче подрімати, Peg-Perego Viaggio FF105 (Пег-Перего Віаджіо ФФ105) зможе замінити йому мобільну колиску. Автокрісло Peg-Perego Viaggio FF105 (Пег-Перего Віаджіо ФФ105) встановлюється на базу, яка полегшує регулювання кута нахилу його спинки і забезпечує міцну фіксацію автокрісла. База оснащена додатковим упором в підлогу. Це робить подорож більш безпечною і полегшує розкладання автокрісла. Крім того, можна скористатися штатними ременями безпеки автомобіля.

Переваги Peg-Perego автокрісла Viaggio FF105

Придбання автокрісла Peg-Perego VIAGGIO FF105 – це комплексне рішення проблеми з транспортуванням вашого малюка віком до чотирьох років. Представлена ​​модель розрахована на термін експлуатації до чотирьох років, тому вона виготовлена ​​з високоякісних матеріалів і надійних комплектуючих. Peg-Perego Viaggio FF105 (Пег-Перего Віаджіо ФФ105) відповідає всім стандартам якості і безпеки, також воно багаторазово протестовано в провідних лабораторіях.

Представлена ​​модель має величезні можливості по персоналізації, тому вона відмінно підійде, як для однорічної дитини, так і дошкільника. Каркас цього крісла виконаний з міцного пластику, додатково заповненого енергопоглинаючою піною. В якості додаткового захисту для пасажира є м'який вкладиш анатомічної форми. Його можна прати в делікатному режимі. Є п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками. Дихаючий зносостійкий чохол з гіпоалергенного полімеру надовго збереже відмінний зовнішній вигляд, а ще за ним дуже просто доглядати. Підголівник в даній моделі регулюється по висоті. Виробник передбачив п'ять положень.

Технічні характеристики Peg-Perego автокрісла Viaggio FF105

  • група 1
  • вік дитини з 9 місяців до 4 років
  • вага дитини від 9 до 20 кг
  • кріплення в автомобілі на базу Isofix або штатним ременем безпеки
  • установка по ходу руху
  • п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками
  • регулюється за кутом нахилу
  • м'який вкладиш

Комплектація Peg-Perego автокрісла Viaggio GIO FF105

  • автокрісло
Характеристики
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати