BRITAX автокресло Max-Way

BRITAX автокресло Max-Way Black Thunder 2000007865
BRITAX автокресло Max-Way Stone Grey 2000007866BRITAX автокресло Max-Way Black Thunder 2000007865
Артикул: 2000007865
Britax-Romer (Великобритания/Германия)
3 000 грн.
2 850 грн.
Немає на складі

Модель для діток від 9 місяців до 6 років, регулюється наклон підголовника та ремінь безпеки, встановлення проти ходу руху авто, захист від бокових ударів.

Закладки

Все

Опис автокрісла BRITAX Max-Way (Брітакс Макс Вей)

Крісло для дітей від 9 місяців до 6 років, воно зручне та підійде навіть для невеликого авто. М’який підголовник, він швидко та легко регулюється. Є індикатор правильного встановлення опори внизу.

Малюка легко усадити в сидінні, є фіксатор ременя безпеки. Чохол крісла легко знімається, не потрібно відкривати ремені безпеки. Є підставка для ніг, вона регулюється для ще більшого комфорту та правильного положення дитини в кріслі. Сидіння невелике, вонопідійде навіть для маленького авто. Регулювання підголовника та ремня безпеки здійснюється однією рукою. Ремень безпеки п’ятиточковий, надійно фіксує положення дитини.

Переваги автокрісла BRITAX Max-Way (Брітакс Макс Вей)

Бокові стінки крісла глибокі, вони надійно захистять малюка від удару. Крісло встановлюється проти ходу руху авто. Компактні розміри крісла дозволяють розміститися й іншим пасажирам на задньому сидінні.

Модель безпечна, надійно захистить дитину за рахунок спеціально розроблених опори замків ременя безпеки, що фіксуються нижніми тросами. Є накладка на живіт дитини для більшого комфорту, спеціальні плечеві накладки, які не допускають нахил дитини вперед.

Технічні характеристики автокрісла BRITAX Max-Way (Брітакс Макс Вей)

  • розміри автокрісла (ДхШхВ) 64х45х64 см
  • вага моделі 7 кг
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати