Capsula

Capsula (Капсула)

Популярний європейський бренд Capsula (Капсула) належить компанії HEYNER MOBIL AUTOMOTIVE GMBH (Хейнер Мобілаутомотів ДжіЕмБіХа), що є однією з провідних експортерів дитячих автомобільних крісел найвищої якості в країни Східної і Центральної Європи. В асортимент продукції представленого виробника входить величезна різноманітність моделей, починаючи від крісел для новонароджених, і закінчуючи бустерами для дітей 12 років і старше. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) із задоволенням представляє лінійку продукції цього популярного європейського виробника на своїх торгових площах.

Інноваційні розробки, сучасні матеріали і постійна робота над здешевленням своєї продукції обумовлює той факт, що автокрісла, випущені під логотипом Capsula (Капсула), мають преміальну якість, але при цьому їх ціна на порядок нижче, ніж у конкурентів. Завдяки такій ціновій політиці німецькі автокрісла і бустери Capsula (Капсула) відомі в більш ніж 20 країнах, включаючи країни СНД і Європи. Представлена ​​продукція має виразний і впізнаваний дизайн, який розроблений в місті Шторков, розташованому на землі Бранденбург, неподалік від найбільшої транс'європейської автомагістралі A12. Виробничі потужності компанії займають територію близько 15 тисяч квадратних метрів. Тут же знаходиться головна адміністративна будівля, а також логістичні корпуси. Досвідчені співробітники компанії виконують свою роботу з властивою німцям педантичністю. Тому на будь-якому із зразків продукції Capsula (Капсула) вам навряд чи вдасться знайти навіть найменший дефект або відхилення від норми.

Продукція Capsula (Капсула) розроблена таким чином, що про неї можна з повною впевненістю сказати, що дитині з нею буде так само безпечно, як і в рятувальній капсулі космічного корабля. Саме цей модуль міжпланетного судна і надихнув батьків бренду на цю настільки символічну назву для своєї нової торгової марки, і потрібно сказати, воно якнайкраще характеризує продукцію, що випускається ним. Кожна нова одиниця, перед тим як потрапити в серійне виробництво, проходить ряд жорстких тестів, в яких виявляються всі її можливі недоробки. Виробник чітко розуміє покладену на нього відповідальність, тому кожен новий зразок автокрісла Capsula (Капсула) доводиться до досконалості, гарантуючи тим самим найвищий рівень безпеки дитини в аварійній ситуації. Цьому виробнику довіряють багато тисяч сімей, серед яких вже присутні і чимало українських. Бренд Capsula (Капсула) не довіряє випадковостям, тому кожна серійно випущена одиниця продукції – це справжня рятувальна капсула, яка в потрібний час збереже найцінніше для будь-якого з батьків.

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) запрошує батьків і майбутніх крихітних автолюбителів познайомитися з продукцією Capsula (Капсула). На сьогоднішній день ми можемо вам запропонувати: