Capsula автокрісло MN2

Capsula автокрісло MN2 Cosmic Blue 777020
Capsula автокрісло MN2 Pantera Black 777010Capsula автокрісло MN2 Pantera Black 777010Capsula автокрісло MN2 Pantera Black 777010Capsula автокрісло MN2 Cosmic Blue 777020Capsula автокрісло MN2 Cosmic Blue 777020Capsula автокрісло MN2 Cosmic Blue 777020Capsula автокрісло MN2 Cosmic Blue 777020Capsula автокрісло MN2 Koala Grey 777040Capsula автокрісло MN2 Koala Grey 777040Capsula автокрісло MN2 Koala Grey 777040
Артикул: 777020
Capsula (Германия)
4 150 грн.
Немає на складі

Автомобільне дитяче автокрісло Capsula MN2 реверсивного типу ідеально підходить для подорожей з дітьми з перших днів життя і до шести років.

Закладки

Все

Опис Capsula автокрісла MN2 (Капсула МН2)

Модель Capsula MN2 (Капсула МН2) відноситься до групи 0/1/2. Призначається вона для подорожей в автомобілі з дітьми віком від народження до 6 років. Установка моделі Capsula MN2 (Капсула МН2) в салон автомобіля здійснюється як по ходу, так і проти ходу руху. Малюків до віку 9 місяців виробник рекомендує перевозити, встановивши автокрісло проти ходу руху. У такому положенні дитині гарантований більш високий ступінь безпеки, а спинку можна відкидати назад, якщо маленький мандрівник захоче спати. З дев'ятимісячного віку автокрісло встановлюється обличчям до дороги, щоб дитина могла спостерігати за тим, що відбувається за вікном.

Переваги Capsula автокрісла MN2

Міцна чаша дитячого автокрісла Capsula MN2 (Капсула МН2) виконана з пластика з посиленими металевими вузлами. Її форма анатомічна, щоб навіть під час тривалих поїздок дитина відчувала комфорт. Для самих маленьких передбачений м'який вкладиш, який забезпечує анатомічно правильне положення. Він двосторонній, тому використовувати його можна і взимку, і влітку, вибравши відповідну сторону. У комплектацію моделі Capsula MN2 (Капсула МН2) входить спеціальна подушка для новонароджених. Вона також двостороння, тому використовувати її можна в будь-який час року. Від бічних ударів малюка захищають м'які боковини, а безпека шийного відділу і голови представлена ​​комфортним підголівником. Внутрішні ремені безпеки в моделі Capsula MN2 (Капсула МН2) п'ятиточкові. Регулювати ремені по висоті можна, зафіксувавши їх у одному з чотирьох положень, передбачених виробником. Центральний замок Sabelt надійний, захищений м'якою накладкою. Ремені затягуються одним рухом руки завдяки центральній системі натягу. Стегна і таз маленького пасажира захищені підлокітниками ергономічної форми. Чохли в Capsula MN2 (Капсула МН2) виконані з міцної синтетичної тканини. Їх можна знімати для прання в делікатному режимі. Якість і безпека дитячого автокрісла підтверджені європейським сертифікатом безпеки ECE R44 / 04.

Технічні характеристики Capsula автокрісла MN2

 • група 0/1/2
 • вік дитини від народження до 6 років
 • вага дитини до 25 кг
 • кріплення триточковими ременями безпеки
 • установка по ходу / проти ходу руху
 • внутрішні п'ятиточкові ремені безпеки
 • розміри (ДхШхВ) 45 х 50 х 67 см
 • ремені безпеки регулюються по висоті
 • чохли знімні
 • вага 8 кг

Комплектація Capsula автокрісла MN2

 • автокрісла
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Додати новий коментар