KHW Kunststoff (Німеччина)

Компанія KHW Kunststoff (Кунстстофф) була створена в 1948 році, за час свого існування вона зайняла лідируючу позицію серед виробників саней з пластику. Продукція KHW Kunststoff (Кунстстофф) затребувана настільки, що понад 70% товарів проводиться на експорт. Левова частка від експортної продукції - це країни СНД. Нічого дивного в цьому немає, сани купують в тих країнах, де добре знають, що таке справжня зима. Компанія KHW Kunststoff (Кунстстофф) володіє значною виробничою лінією, яка володіє величезною площею, 36000 м². Тут трудяться відмінно навчені висококваліфіковані фахівці, які з екологічних матеріалів найвищої якості створюють міцні і безпечні сани. Сани бренду KHW Kunststoff (Кунстстофф) мають ультрасучасний дизайн, вони мають яскраві забарвлення, а також надзвичайно відрізняться за концепцією. Полози для саней виготовляються з відмінно відполірованої нержавіючої сталі. Цей метал мало схильний до корозії, відмінно ковзає по снігу і льоду, а також володіє достатньою зносостійкістю і міцністю. Сучасний асортимент бренду KHW Kunststoff (Кунстстофф) включає в себе безліч товарів для зимового туризму та активного відпочинку, а їх широкий вибір представлений в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Україна та інші слов'янські країни мають особливий попит на продукцію бренду, адже ми точно знаємо, що таке справжня зима з горами снігу і катання на санях і лижах днями безперервно. Українські діти з радістю змінюють місце за монітором свого комп'ютера на ковзани, сани і хокейну ключку. Коли на вулиці випадає хороший сніг, дітей просто не утримати всередині приміщення. Гірка - це відмінне місце для проведення часу, так однозначно вважають всі лікарі. Лікарі запевняють, що батьки повинні всіма силами створювати умови, щоб дитина могла займатися активними іграми на зимовому свіжому повітрі, таким чином, загартовується і активно розвивається їх дитина. Діти, які проводять достатньо часу на свіжому повітрі за активними іграми, мають міцніше здоров'я і мускулатуру, ніж «кімнатні». Катання на санках і лижах - це дуже захоплююче заняття, але тут не обходиться без травм, а продукція KHW Kunststoff (Кунстстофф) абсолютно безпечна. Сани цього бренду не мають гострих кутів, тому травматизм при катанні на таких санях значно нижче.

Асортимент товарів бренду KHW Kunststoff (Кунстстофф) дуже великий. Вибір тут буде для кожного. Дуже цікавим здасться спуск і для дитини, і для дорослого, якщо прокотитися з гірки на льодянці. Цей чудовий пристрій для катання дозволяє розвивати значну швидкість при затяжних спусках, а ще він досить непогано управляється. Чимало радості доставлять і двомісні санки KHW Kunststoff (Кунстстофф), вони оснащені полірованими полозами з нержавіючої сталі. Така модель більше орієнтована на дорослих, ніж на дітей. Якщо на такі сани сісти двом дорослим і скотитися з гірки, у якої пологий затяжний спуск, то можна набрати дуже непогану швидкість. Для мам з маленькими дітьми будуть дуже зручні санки з прогулянкової ручкою для комфортного пересування. Старші діти зможуть насолодитися катанням на санках з рулями, які дозволяють виписувати на снігу різкі віражі. Ще цей бренд відомий виробництвом відмінних аксесуарів, він пропонує утеплені конверти, конверти з хутряними підкладками. Також серед продукції KHW Kunststoff (Кунстстофф) можна знайти і класичні букові сани, які припадуть до душі цінителям класики. Неважливо, яку модель ви виберете, в будь-яку з них закладено більш ніж піввіковий досвід роботи і копітка праця високопрофесійних співробітників.

Бренд KHW Kunststoff (Кунстстофф) пропонує сани нового покоління, вони принципово відрізняються від продукції конкурентів. Це дійсно сани, в першу чергу, те, що від них вимагається, вони виконують просто прекрасно. Вони дуже міцні, відмінно їдуть з гірки завдяки наявності полозів з полірованої нержавіючої сталі. Якість даної продукції дійсно бездоганна, адже на виробництві працюють мотивовані співробітники, які відповідають за якість виробленої продукції. Високотехнологічні матеріали, які відрізняються великою теплоізоляцією або міцністю, розроблялися не одне десятиліття. Можна з упевненістю сказати, що бренд KHW Kunststoff (Кунстстофф) значно досяг успіху у створенні чудової продукції для активного зимового відпочинку.

Придбати вподобані товари даного бренду ви можете в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) у наступному асортименті: