Orange (Росія)

Російська компанія Orange Toys (Оранж Тойс) спеціалізується на виробництві і продажу веселих і добрих іграшок, серед яких можна зустріти і сучасних, і знайомих нам з дитинства героїв мультфільмів та казок. Взявши їх у руки, мимоволі навіть у самих серйозних ділових дядечок і тітоньок по обличчю пробігає тінь посмішки і спалахують по-дитячому очі!

Цими іграшками хочеться грати знову і знову, і це не бездушні пластмасові роботи, монстри і космічні чудовиська, а добрі і світлі персонажі, які будуть виховувати в дітях тільки теплі почуття. В асортименті представленого бренду можна зустріти добрі плюшеві і механічні, заводні іграшки, які не залишать байдужими ні малюка, ні його батьків. Ознайомитися з даною продукцією можна, відвідавши будь-який з магазинів мережі Вabypark (Бебіпарк), або відвідавши сторінку нашого магазину.

Для своїх іграшок торгова марка Orange Toys (Оранж Тойс) використовує виключно екологічні і абсолютно безпечні для дітей матеріали. Цей виробник використовує тільки добрі, знайомі всім образи веселих звіряток і інших казкових або мультяшних героїв, тому дану продукцію купують і впізнають практично у всіх країнах СНД. Нещодавно один герой із серії іграшкових бегемотиків навіть побував в справжнісінькому космосі, ставши талісманом чергової експедиції МКС!

Про людей, які розробляють концепти нових іграшкових героїв, можна сказати, що вони й самі ще великі діти, які не награлися в ляльок і солдатиків. Іншої причини, чому їх плюшеві або механічні творіння сходять із заводського конвеєра такими одушевленими, просто бути не може. Кожна іграшка Orange Toys (Оранж Тойс) наскрізь просякнута любов'ю і турботою про своїх маленьких клієнтів!