Orbit Baby

Orbit Baby logo

Бренд Orbit Baby – світовий лідер у виробництві революційних колясок та аксесуарів для дітей!
Компанія Orbit Baby була заснована в 2004 році двома студентами Стенфордського Університету з метою створити найбезпечніший і найінноваційніший візок.
Система для подорожей Orbit Baby G5 Travel System стала новим зразком, заснована на високому дизайні, розкоші та інноваціях!
Відмінною рисою колясок Orbit Baby є запатентована система встановлення модулів SmartHub™.
Впроваджуючи нові технології у розробку колясок бренд Orbit Baby започаткував новий погляд на сімейні подорожі та новий спосіб для немовлят пізнавати світ.
При створенні візків Orbit Baby використовується 12 патентів, що забезпечують насамперед найвищий рівень безпеки дитини та комфорт для батьків.

В тому числі:

 • База SmartHub™ - інноваційна система встановлення та кріплення модулів (спеціальна поворотна платформа для швидкої та надійної установки моделей)
 • 3DRotation™ - обертання модулів на 360°
 • Quadshock™ - система підвіски передніх коліс, поглинає удари та забезпечує плавність ходу
 • Компактне тривимірне складання рами

Ефективна система вентиляції, заснована на використанні перфорованого каркаса модулів, каналів для повітряних потоків і спеціального текстилю, що відводить.
Рама коляски виготовлена з анодованого алюмінію та трикутного профілю, що забезпечує підвищену зносостійкість та міцність конструкції. У механізмі складання шасі Orbit Baby Stroller Frame впроваджено шарнірні головки, виготовлені за німецькою технологією igus®. Колеса із EVA. Блоковані поворотні передні колеса. Регульована підніжка. Безпечні нетоксичні гіпоалергенні матеріали преміум-класу, текстиль відповідає стандартам Oeko Tex®. Сонцезахисний екран Paparazzi Shield™, який забезпечує повноцінний захист від ультрафіолетового випромінювання спектрів A та B (UVA та UVB). Зручна запатентована ручка для перенесення автокрісла та люльки. Просторий знімний кошик для покупок з доступом спереду та ззаду. Вбудований підсклянник та відділення для дрібниць. Знімний піднос на бампер із ланч-боксами. 5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками. Знімний бампер. Знімний текстиль, який легко можна очистити або випрати. Дощовики виготовлені зі 100% безпечних матеріалів без вмісту ПВХ, фталатів та хлору. Продукти Orbit Baby відповідають усім стандартам пожежної безпеки без застосування небезпечних хімічних речовин (бромисті та хлористі хімічні речовини). Каркаси модулів Orbit Baby за особливою технологією покриті високоякісним пінним матеріалом (подібно до інтер'єрів розкішних автомобілів) м'яким на дотик, а потім ламінуються за допомогою високоміцного нейлону. Кільце платформи SmartHub™ виготовлене із нержавіючої сталі.
Переваги колясок Orbit Baby:

 • Підвищена безпека
 • Підвищена маневреність
 • Підвищена терморегуляція модулів
 • Тільки безпечні та високотехнологічні матеріали
 • Сучасний унікальний та ергономічний дизайн
 • Компактне складання однією рукою рами
 • Трансформується в коляску для двох дітей та дітей-погодок