Tiny Love

Компанія Tiny Love (Тіні Лав), заснована в Ізраїлі, вже більше тридцяти років створює різноманітні іграшки для дітей. У їх створенні беруть участь досвідчені психологи, медики-педіатри, експерти з контролю якості дитячої продукції, а також групи батьків «зі стажем». Завдяки такому багатогранному підходу іграшки задовольняють всі потреби малюків. В основі філософії бренду Tiny Love (Тіні Лав) лежить семиелементна система, що є обов'язковою умовою для етапів розвитку малюка, які він проходить від народження і до семи років. У даній системі передбачено комплексний підхід: розвиток емоційності, опорно-рухової системи, моторики, розуміння властивостей матеріалів і предметів, збільшення словникового запасу і розвиток мови, органів почуттів і пізнавальної активності.

Відмінних супутників дитинства, якими і є іграшки ізраїльського бренду Tiny Love (Тіні Лав), сьогодні можна придбати в мережі наших магазинів Babypark (Бебіпарк).

Для крихіток першого року життя ви можете вибрати практичні мобілі Tiny Love (Тіні Лав) («Звуки природи», «Веселі звірята», «Острів мрії», «Симфонія в кольорі», «Симфонія в русі», «Симфонія Ферма»). Є також музичний мобіль з кріпленням, який можна використовувати під час прогулянок в колясці або подорожі в автокріслі. Діткам від трьох місяців сподобаються ігрові дуги Tiny Love (Тіні Лав) для колясок і автокрісел: «Мадагаскар», «Джунглі», «Веселка», «Океан», «Небеса», «Тропіки» або «Сонячна прогулянка». Якщо ви часто гуляєте з малюком в колясці, то набори іграшок, в які входить підставка для пляшок, стануть відмінними помічниками.

Удома можна використовувати ігрові розвиваючі килимки («Божа корівка», «Сонячний день», «Острів відкриттів», «Зоосад», «Жабеня», «Маленька принцеса», «Дивовижне літо», «Тропічний острів» тощо), крісла -шезлонги з вібрацією, різноманітні брязкальця Tiny Love (Тіні Лав), розвиваючі, підвісні і вібруючі іграшки, каруселі з неваляшками, музичні пірамідки і нічники. Такі іграшки, що випускаються компанією Tiny Love (Тіні Лав) для малюків до року, розвивають основні здібності: уважність, тактильне сприйняття, слух, почуття ритму, пошукову діяльність, поняття причинно-спадкових зв'язків.

Коли дитина підросте, варто подарувати йому активний двосторонній центр для дитячого ліжечка, кермо Tiny Love (Тіні Лав) «Карнавал» або «Ферма», сортери, іграшки з сюрпризом. Малюк із задоволенням буде грати з інтерактивними іграшками Tiny Love (Тіні Лав) «Щеня Фіона», «Собачка Фред». Розвивати мова допоможуть електронні м'які книжечки Tiny Love (Тіні Лав) «Звуки тварин», а музичний слух - ударно-музичні іграшки.

Перерахувати весь асортимент ізраїльської компанії Tiny Love (Тіні Лав) дуже складно. Книги-пазли, набори кубиків, м'які іграшки (в тому числі і з гранульованими наповнювачами), набори для творчості та багато іншого - вибір величезний! А про безпеку малюка можна не переживати, адже вся продукція даного бренду гіпоалергенна, нетоксична.

 

Якщо ви не педіатр і не педагог, не розумієтеся в тонкощах дитячого розвитку, то довірте цей важливий процес висококласним фахівцям компанії Tiny Love (Тіні Лав), продукція якого представлена ​​в магазинах Babypark (Бебіпарк) в наступному асортименті: