Gigo набір для навчання Gigo Програмування робота

Gigo набір для навчання Gigo Програмування робота 1276-Aafk
Gigo набір для навчання Gigo Програмування робота 1276-AafkGigo набір для навчання Gigo Програмування робота 1276-AafkGigo набір для навчання Gigo Програмування робота 1276-Aafk
Артикул: 1276-Aafk
4 989 грн.
Є на складі

Курс включає 40 занять.

Закладки

Все

Опис Gigo набору для навчання Gigo Програмування робота (Гіго)

Діти можуть вивчити основи програмування з цим набором. Вони виконують практичні завдання на уроках з роботом і картами кодів. У комплекті багато сценаріїв і історій для веселого навчання. Це відмінна гра для вивчення логіки основ програмування, яка не потребує додаткових технологій, таких як планшети або смартфони. Додатково потрібні батареї 3 х AA / LR06 (не в комплекті).

Переваги Gigo набору для навчання Gigo Програмування робота

У наборі є 108 карт кодів, 16 карт маршрутів, 3 базові карти маршрутів, 1 роботизований базовий блок і різні будівельні блоки для збирання моделей. Базовий блок зчитує карти кодів, які дають команди рухатися (вперед, назад, поворот направо, поворот наліво, пауза, обертання). У базовому блоці є зовнішній механізм, який може взаємодіяти з іншими моделями або функціями робота. Є звукові і світлові ефекти. У наборі також контейнер для сортування та зберігання деталей.

Розвиває уважність, уяву, сприйняття простору, винахідливість, інтелект, допитливість, логічне мислення, навички конструювання, навички програмування, математичні навички, пам'ять, просторове мислення, емоційне благополуччя.

Характеристики Gigo набору для навчання Gigo Програмування робота

  • вік: від 4 років
  • матеріал: пластик
  • живлення: 3 батарейки AA / LR06 (в комплект не входять)

Комплектація Gigo набору для навчання Gigo Програмування робота

  • 274 деталі
  • робочий зошит
  • книга для викладача (доступний тільки електронний варіант)
  • 3D смарт-керівництво
  • контейнер
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
4+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати