AeroSleep матрац з наматрацником Evolution

AeroSleep матрац з наматрацником Evolution 5413421811042
Артикул: 5413421811042
AeroSleep (Бельгия)
4 624 грн.
3 930 грн.
Є на складі

Матрац найвищої якості, підвищеної щільності.

Закладки

Все

Опис AerоSleep матраца з наматрацником Evolution (АероСліп Еволюшн)

Наматрацник AeroSleep не просто захищає матрац. В першу чергу він захищає Вашу дитину. Унікальна 3D-структура забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря і гарантує дихання дитини без труднощів, навіть якщо він перевернеться під час сну обличчям вниз.
 Поглинаючий шар забезпечує сухість дитини при відрижці або протіканні підгузника. Водотривкий шар захищає матрац від забруднень, а дитину - від алергенів.

Переваги AeroSleep матраца з наматрацником Evolution

Безпека і комфорт Вашої дитини. З AeroSleep Ваша дитина спить на повітрі. Безперешкодне дихання. 3D-структура у формі сот гарантує безперешкодне дихання дитини, навіть якщо він спить на животі. Крім того, забезпечується вентиляція і терморегуляція всього тіла. Сухість і комфорт. Поглинаючий шар поглинає будь-яку рідину (при відрижці, протіканні підгузника ...) забезпечуючи комфорт і сухість Вашої дитини. Захищає дитину від алергенів, а матрац - від забруднень. Водонепроникний шар захищає матрац від протікань. Але, перш за все, він захищає дитину від алергенів і мікроорганізмів, які можуть перебувати в матраці. 3D-структура забезпечує безперешкодне дихання дитини. Ця функція протестована декількома незалежними лабораторіями.

AeroSleep створює комфортні та гігієнічні умови для Вашого малюка. Забезпечуючи чистоту, сухість і відсутність алергенів. Ваш матрац завжди буде чистий і сухий. Наматрацник легко знімається, його можна прати в машині при температурі 60 ˚С, що забезпечує руйнування алергенів і бактерій.

Характеристики AeroSleep матраца з наматрацником Evolution

  • Гіпоалергенний матеріал «холодна піна» підвищеної щільності
  • Щільність 35 кг / м3
  • Покращена підтримка хребта
  • Наматрацник і чохол матраца можна прати в машині при 60 ˚С
  • Розмір 120х60см

Комплектація AeroSleep матраца з наматрацником Evolution

  • матрац
  • наматрацник
Характеристики
Тип малюнка білизни: 
Однотонні
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати