Skip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари"

Skip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Серебряные облака 307150cs
Skip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Серебряные облака 307150csSkip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Серебряные облака 307150csSkip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Серебряные облака 307150csSkip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Серебряные облака 307150csSkip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Обитатели сказочного леса Pastel 307250csSkip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Обитатели сказочного леса Pastel 307250csSkip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари" Обитатели сказочного леса Pastel 307250cs
Артикул: 307150cs
Skip Hop (США)
3 750 грн.
Є на складі

Килимок ідеальний для ігор і розвитку дитини.

Закладки

Все

Опис Skip Hop ігрового килимка з дугами "Срібні хмари" (Скіп Хоп)

Ігровий килимок з дугами Skip Hop "Срібні хмари" підходить для дітей з самого народження. Цей красивий і неймовірно м'який килимок виконаний з матеріалів різної фактури і оснащений приємним на дотик плюшевим матом з подушечкою. Підвісні іграшки бавлять малюка світло-музичними ефектами, пищалками і брязкальцями, а також сприяють розвитку дрібної моторики, тактильного сприйняття, зору і слуху.

Переваги Skip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари"

Багатофункціональний коврик, який відмінно підходить для ігор малюків. Високі колірні контрасти використовуються для кращого розвитку зору. Різні підвісні іграшки і різна фактура тканини розважають малюка і розвивають тактильні відчуття, слух і дрібну моторику. Дуги з розвиваючими підвісними іграшками, які включають в себе музичну овечку, хмарка-пискавку, пташку-брязкальце, безпечне дзеркальце і зірочку з миготливими вогниками.

Килимок оснащений м'якою плюшевою подушечкою для комфорту малюка. Килимок виконаний з безпечних матеріалів, які не містять бісфенол А, ПВХ і фталати. Килимок можна прати в пральній машині. Подушку та іграшки можна чистити тільки в ручну, не занурюючи в воду.

Характеристики Skip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари"

  • можливість використання з народження
  • 5 розвиваючих органи чуття дитини висять іграшок
  • арка покрита м'якою тканиною
  • легко збирається / розбирається
  • розміри: 91х91х48 см

Комплектація Skip Hop ігровий килимок з дугами "Срібні хмари"

  • ігровий килимок
  • подушечка
  • дуги
  • підвісні іграшки
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати