Kinderkraft переноска Nino

Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000
Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Grey KKNNINOGRY0000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Mint KKNNINOMINT000Kinderkraft переноска Nino Pink KKNNINOPINK000Kinderkraft переноска Nino Pink KKNNINOPINK000Kinderkraft переноска Nino Pink KKNNINOPINK000Kinderkraft переноска Nino Pink KKNNINOPINK000
Артикул: KKNNINOGRY0000
Kinderkraft (Польща)
1 990 грн.
Є на складі

Переноска Kinderkraft Nino має інноваційний дизайн і забезпечує безпечне положення дитини при перенесенні.

Закладки

Все

Опис Kinderkraft переноски Nino (Кіндеркрафт Нiно)

Kinderkraft Nino - це продукт для батьків, які знають, що близькість, яка дає почуття безпеки, важлива для правильного розвитку дитини. Правильна конструкція забезпечує безпечне положення дитини під час перенесення, а використовувані матеріали гарантують м'якість і комфорт. Переноска отримала позитивну рекомендацію від Міжнародного інституту дисплазії тазостегнового суглоба (IHDI), який рекомендує носити дітей так довго, як це можливо, щоб зберегти положення з широко розставленими ногами. Відповідає європейським нормам безпеки відповідно до CEN TR 16512 діє до: 2015.

Переваги Kinderkraft переноски Nino

Дитяча переноска має широке сидіння, що підтримує сідниці і стегна дитини, а також м'яку спинку. Така конструкція дитячої переноски забезпечує максимально природне положення ніг дитини і спини, що забезпечує правильне положення тіла дитини. Спеціально профільований матеріал захищає голову дитини, гарантуючи її належну підтримку без ризику відкидання назад.

У переносцi для дитини Kinderkraft Nino дитина займає фізіологічне становище «жаба», де коліна і стегна зігнуті, утворюючи форму літери М - сідниці трохи нижче колін, а ноги широко розставлені. Переноска також є надійним рішенням для батьків, які не хочуть відмовлятися від активностей, маючи при собі дитину. Завдяки зручності використання і усвідомлення безпечного положення тіла, ваші руки вільні.

Як внутрішні, так і зовнішні частини виготовлені з тканин, які забезпечують достатню вентиляцію, довговічні і м'які. Переноска приємна на дотик, що дозволяє комфортно користуватися батькам і малюкові. Не менш важливим є те, що завдяки використовуваним матеріалам вона легко чиститься, швидко сохне і не мнеться.

Широкий і м'який поясний ремінь (10 см) полегшує спину батькiв, що робить перенесення дитини більш комфортним. У той час як плечові ремені допомагають рівномірно розподілити вагу дитини, а їх м'яке наповнення забезпечує оптимальний тиск на стегна і плечі. Невеликий розмір після складання і вага всього 0,39 кг дозволяють брати з собою переноску куди завгодно. Невелика кишеня, поміщена в поясний ремінь, дозволяє зберігати необхідні дрібниці, які завжди повинні бути під рукою.

Характеристики Kinderkraft переноски Nino

  • вік від 3 місяців
  • максимальне навантаження до 20 кг
  • розміри переноски 33 х 38 х 42 см
  • ширина поясного ременя спереду 10 см
  • розміри в упаковці 23 х 23 х 8 см
  • вага 0,39 кг

Комплектація Kinderkraft переноски Nino

  • переноска
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати