Bloom стільчик для годування Fresco Chrome

Артикул: E10535-W-11-AKS / E10516-CYL-11-AKS
Bloom (США)
0 грн.
12 450 грн.
Є на складі
Bloom стільчик для годування Fresco Chrome (без вкладиша)
Black E10515-BB-11-AKS
Bloom набір вкладок для Fresco
Persimmon red E10516-PRL-11-ATL
  • Дизайнерський стільчик для годування Bloom Fresco Chrome стане витонченим доповненням в інтер'єрі сучасної кухні. Оцініть його переваги!

Закладки

Все

Опис Bloom стільчика для годування Fresco Chrome (Блум Фреско Хром)

Bloom Fresco Chrome (Блум Фреско Хром) – це новий зразок стільчика для годування, представлений відомим у всьому світі брендом. Його дуже складно назвати звичайними дитячими меблями, які годяться лише для прийому їжі. Представлена ​​модель володіє відмінним функціоналом, за ним можна не тільки годувати малюка, але організувати місце для ігор, і навіть укласти в ньому дитину на обідній сон.

Стільчик Bloom Fresco Chrome (Блум Фреско Хром) дуже високий, якщо порівнювати його з продукцією конкурентів. Регульована висота сидіння дозволяє, оптимально відрегулювати його, посадити малюка за загальний стіл з батьками. Бути на одній висоті з батьками значить для дитини дуже багато, ви зможете переконатися, що після кількох спільних трапез, крихітка стане набагато більш комунікабельними, і щаслива посмішка буде куди частіше відвідувати маленьке симпатичне личко.

Переваги Bloom стільчика для годування Fresco Chrome (Блум Фреско Хром)

Спинка сидіння стільчика Bloom Fresco Chrome (Блум Фреско Хром) може бути встановлена ​​в одному з трьох фіксованих положень. Дана особливість дозволяє його використовувати не тільки за основним призначенням, а й в якості мобільного ліжечка для відпочинку. Пневматичний механізм регулювання висоти може підняти сидіння, що обертається, на висоту 91 сантиметри над рівнем підлоги. Навіть будучи піднятим у верхнє пікове становище Bloom Fresco Chrome (Блум Фреско Хром) залишиться дуже стійким, навіть якщо його випадково похитнути, проходячи повз.

Для самих маленьких діток передбачена наявність спеціального вкладиша, який «підганяє» ширину крісла під оптимальний розмір, щоб малюк міг сидіти рівно, а не завалюватися на бік. Щоб дитина випадково не випала, встановлена ​​п'ятиточкова ремінна система, а також відкидний захисний бампер безпеки. Також для зручності малюків в комплекті з Bloom Fresco Chrome (Блум Фреско Хром) поставляється і знімна підніжка, яка регулюється по висоті. Представлена ​​модель залишається актуальною до досягнення малюком віку семи років. Але навіть коли дитина підросте, і стане важче, не варто турбуватися про цілість свого паркету, адже Bloom Fresco Chrome (Блум Фреско Хром) вільно пересувається на коліщатках на м'якому ходу.

Технічні характеристики Bloom стільчика для годування Fresco Chrome

  • вага 14,3 кг
  • габарити (ВхШхГ) 110-115х60х68 см
  • гранично допустима вага 36 кг

Комплектація Bloom стільчика для годування Fresco Chrome

  • стільчик
  • набір вкладишів
  • знімна підніжка
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати