Bertoni автокрісло JUPITER + SPS

Bertoni автокрісло JUPITER + SPS beige&green stars 20961ber
Bertoni автокрісло JUPITER + SPS aquamarine 19575berBertoni автокрісло JUPITER + SPS brown&beige 19574berBertoni автокрісло JUPITER + SPS red&black 19573berBertoni автокрісло JUPITER + SPS black 18884berBertoni автокрісло JUPITER + SPS grey 18880berBertoni автокрісло JUPITER + SPS blue 20346berBertoni автокрісло JUPITER + SPS beige&green stars 20961ber
Артикул: 20961ber
Bertoni (Болгария)
2 957 грн.
Є на складі

Болгарський бренд Bertoni представляє просторе, комфортне і безпечне автокрісло JUPITER + SPS, яке призначене для перевезення дітей у віці до семи років.

Закладки

Все

Опис Bertoni автокрісла JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС)

Посилена ступінь надійності – головна відмінність дитячого автокрісла Bertoni JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС), пропонованого болгарським виробником з бездоганною репутацією. Незважаючи на те, що дана модель відноситься до середнього класу, виробник оснастив її всіма функціями, які забезпечують маленькій дитині безпеку під час автомобільних поїздок. Модель Bertoni JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС) відрізняється і простотою установки. Щоб зафіксувати автокрісло в салоні автомобіля, слід скористатися штатними ременями безпеки.

Переваги Bertoni автокрісла JUPITER + SPS

Головною перевагою дитячого автокрісла Bertoni JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС) є його надійність. Безпека в даній моделі представлена ​​міцною чашею, яка має ергономічну форму. Вона виконана з пластика, посиленого металевими вузлами. У разі удару енергія по чаші розподіляється рівномірно. Виробник подбав про те, щоб автокрісло не ушкоджувало сидіння автомобіля, тому чаша лита, без гострих елементів. Від бічних ударів маленького пасажира захищають високі боковини. Для комфорту вони оббиті м'яким текстилем, який теж пом'якшує удари. Підголівник в автокріслі Bertoni JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС) широкий. Його можна регулювати по висоті. Спинка в представленій моделі регулюється за кутом нахилу. Для фіксації дитини в автокріслі використовуються внутрішні ремені безпеки. Вони кріпляться в п'яти точках, а центральний замок оснащений м'якою накладкою. Висота ременів регулюється під зріст дитини. Є м'які накладки, щоб малюк не відчував дискомфорт від ременів безпеки. Чохли в моделі Bertoni JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС) виконані з міцного гіпоалергенного текстилю. Їх можна знімати для прання. Модель Bertoni JUPITER + SPS (Бертоні Юпітер СПС) відповідає стандартам безпеки ECЕ R44 / 04, які висуваються до товарів для дітей у країнах Європи.

Технічні характеристики Bertoni автокрісла JUPITER + SPS

  • група 0+/1/2
  • вага дитини до 25 кг
  • вік дитини від народження до 7 років
  • матеріал пластик, метал, текстиль
  • спинка регулюється за кутом нахилу
  • підголівник регулюється по висоті
  • п'ятиточкові ремені безпеки
  • кріплення штатними ременями автомобіля

Комплектація Bertoni автокрісла JUPITER + SPS

  • автокрісло
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Додати новий коментар