Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою)

Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Бук 15.01ver
Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Бук 15.01verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Бук 15.01verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Капучино 15.10verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Орех 15.03verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Патина дуб молочний 15.14verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Белый 15.06ver Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Ольха 15.02verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Слоновая кость 15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою) Уценка! Слоновая кость (плохо опускается боковина, потертости на быльцах, повреждено дно ящика для белья) Уценка15.04ver
Артикул: 15.01ver
Верес (Украина)
3 047 грн.
Немає на складі

Гідним предметом інтер'єру і невід'ємним атрибутом спокійного сну Вашої дитини буде дитяче ліжечко Верес Соня ЛД15.

Закладки

Все

Опис Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою)

Дитяче ліжко Верес Соня ЛД-15 прекрасне доповнення дитячої кімнати, воно абсолютно підходить для новонародженого малюка, створене з турботою про дітей і здатне подарувати маленькому користувачеві міцний і здоровий сон.

Як і належить дитячим меблям, ліжко Верес Соня ЛД-15 виготовлене ​​з натуральних матеріалів - твердих листяних порід дерев. Воно практичне і надійне, має округлі форми кутів і поліровану поверхню. Ліжечко пропонується в декількох кольорах (горіх, вільха, бук, білий і слонова кістка), тому легко підходить до будь-якого інтер'єру і дизайну дитячої кімнати.

Переваги Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою)

Функціональні здібності дитячого ліжечка Верес Соня ЛД-15 роблять його приємним у використанні для мами і дитини. Поперечний маятниковий механізм для легкого заколисування малюка і коліщатка для пересування ліжечка по кімнаті. Крім того, ліжечко обладнане містким висувною шухлядою закритого типу, дворівневою підставою, рухомою боковиною і бортиками, що опускаються. Всі функції працюють чітко і злагоджено, без зусиль і служать довго. Саме ліжечко також практично трансформується в дитячий диванчик для тривалого користування.

Характеристики Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою)

  • матеріал ліжечка: дерево - бук (сертифікат «Екологічно чистий продукт»)
  • розміри спального місця: 120х60 см

Комплектація Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 15 (маятник з шухлядою)

  • ліжечко
  • шухляда
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Компания ВЕРЕС