Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою)

Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Белый 06.06ver
Верес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Белый 06.06verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Бук 06.01verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Ольха 06.02verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Орех 06.03verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Капучино 06.10verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Капучино темный 06.23verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Капучино голубой 06.11verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Капучино розовый 06.12verВерес ліжечко дитяче Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою) Слоновая кость 06.04ver
Артикул: 06.06ver
Верес (Украина)
4 929 грн.
Немає на складі

Дитяче ліжко Верес Соня ЛД-6 маятник з шухлядою - відмінна інвестиція в здоровий і міцний сон Вашого малюка.

Закладки

Все

Опис Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою)

Модель виготовлена ​​з високоякісних матеріалів і пройшла необхідну сертифікацію в Україні (Сертифікат Держстандарт ISO 9001). Ліжечко надійне і безпечне, не має гострих кутів і деталей, дерев'яні поверхні відмінно відшліфовані і відполіровані із застосуванням лаків на водній основі, щоб уникнути зазубрин і травмонебезпечних задирок.

Модель має класичний строгий дизайн і без проблем підійде до будь-якого дизайну дитячої, а асортимент забарвлень вразить навіть найвибагливішого покупця. Ліжечко представлена ​​в таких кольорах: традиційних відтінках дерева черешня, бук, вільха, горіх, а також у вишуканих тонах «капучіно», «капучіно-рожевий», «капучіно-блакитний», «капучіно темний», слонова кістка і білий.

Переваги Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою)

Всі деталі ліжечка мають безпечні округлі форми і поліровані поверхні. Дно ліжечка виготовляється з ортопедичних ламелей що забезпечує достатню вентиляцію матрацика і постільної білизни. Виготовлене ​​з високоякісних твердих листяних порід дерев. Підстава для матраца виготовлена з ортопедичних ламелей - це найбільш правильний для формування хребта варіант, який до того ж забезпечує достатню вентиляцію матрацика і постільної білизни.

Виріб відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат Держстандарт ISO 9001). Екологічні вимоги (Висновок ДЕРЖАВНОЇ санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07/54471). Сертифіковані лаки на водній основі - гарантія безпеки.

Характеристики Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою)

  • матеріал ліжечка: дерево бук (сертифікат «Екологічно чистий продукт»)
  • розміри спального місця: 120х60 см

Комплектація Верес ліжечка дитячого Соня ЛД 6 (маятник з шухлядою)

  • ліжечко
  • шухляда
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Компания ВЕРЕС