Emmaljunga прогулянковий блок Super Viking

Emmaljunga прогулянковий блок Super Viking Competition Black 38702em
Emmaljunga прогулянковий блок Super Viking All Black 38402emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Dark Grey 38424emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Khaki 38427emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Navy 38401emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Competition Black 38702emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Competition Navy 38701emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Lounge Grey 38709emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Lounge Black 38710emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Outdoor Olive 38713emEmmaljunga прогулянковий блок Super Viking Outdoor Timber 38714em
Артикул: 38702em
Emmaljunga (Швеция)
8 776 грн.
Є на складі

Практичний і зручний прогулянковий блок для зручного шасі. Відрізняється збільшеним тентом, який є в наявності в найрізноманітніших яскравих забарвленнях.

Закладки

Все

Опис прогулянкового блоку Emmaljunga Super Viking (Еммалунга Супер Вікінг)

Окремий прогулянковий блок - прекрасний літній варіант для батьків, у яких дитина навчилася сидіти. Дана модель відрізняється збільшеним тентом - він захистить малюка від яскравого сонця, регулюється по висоті і, що важливо - висувається далеко вперед, тому дитина завжди буде в тіні, й не буде відчувати дискомфорт від яскравого сонячного світла.

Висота прогулянкового блоку дозволяє використовувати його як дитячий стільчик, і за ним цілком зручно сидіти за столом.

Переваги Emmaljunga Super Viking (Еммалунга Супер Вікінг)

Спинка сидіння розкладається аж до лежачого положення, тому дитина може і поспати під час прогулянки - тент і тоді буде закривати її. Прогулянковий блок має можливість установки на шасі як сидінням до батьків, так і навпаки. У першому випадку ви з дитиною будете постійно бачити один одного, у другому - малюк буде бачити навколишній світ, вивчати і спілкуватися з ним.

Для різноманітності є можливість використання тентів різних забарвлень. Це дозволить прикрасити й урізноманітнити зовнішній вигляд прогулянкового блоку.

Прогулянковий блок Супер Вікінг продається тільки разом з шасі Super Viking або шасі Viking. 

Технічні характеристики прогулянкового блоку Emmaljunga Super Viking

  • розміри шасі і прогулянкового блоку в складеному вигляді: 93x57x56 см
  • сидіння важить: 3,3 кг
Характеристики
Вік дитини: 
від 6 міс
Вага: 
3.30 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Додати новий коментар